Galeria

Nasze projekty

Na tej stronie prezentujemy nasze projekty – większość z powodzeniem zrealizowana. Jest to część naszego 12 letniego dorobku – staramy się aby pokazać w miarę różnorodne stylistycznie projekty – tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Czerń i złoto

Efekt wytwornej elegancji został uzyskany dzięki dość czytelnemu zabiegowi: połączenia czerni i bieli ze złotem. Proste w kształtach sprzęty żyją w zgodzie z tymi bardziej wyszukanymi, całość wypada bardzo efektownie dzięki kontrastom kolorów, faktur i form.

Salon z kominkiem

Spory salon z efektowną centralna zabudową kominka i tv. Nastrój płomieni kominka udziela się odpoczywającym w salonie jak i tym co przebywają w kuchni. Poza przykuwającą uwagę formą wykończoną cegłą pomieszczenie jest jasne i przestronne.

Gabinety lekarskie

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laserowej Proderma. Wnętrza gabinetów, recepcji i holu nawiązują do kolorystyki logo – idealnie kojarzą się z czystością i kojącym chłodem. Więcej na temat tego projektu można zobaczyć na naszym blogu pod tym linkiem projekt kliniki Proderma.

Salon z obrazem

Elegancki salon z obrazem Darii Wiercioch w roli głównej. Niebieskie odcienie z obrazu powtarzają się na elementach wyposażenia wnętrza. Dzięki niebanalnym dekoracjom sterylne wnętrze pobudza zmysły ale nie męczy.

Klasyczna nowoczesność

Projekt wnętrza domu jednorodzinnego utrzymany w modnym eklektycznym klimacie.Cegła i drewno nabierają elegancji w zderzeniu z chłodnymi turkusowymi akcentami. Czarne i białe akcenty ożywiają przestrzeń. Kuchnia i wypoczynek w niemal minimalistycznej formie współistnieje z powodzeniem z klasycznym fotelem i balustradą klatki schodowej.
Podobna atmosfera występuje w całym domu. Łazienki wyróżniają się morskimi dekoracjami a sypialnia akcentami glamour.

Kuchnia z wyspą

Ogromna utrzymana w nowoczesnym, minimalistycznym klimacie kuchnia urzeka funkcjonalnością. Wyspa mieści wszystkie niezbędne urządzenia do gotowania oraz miejsca do spożycia szybkiego posiłku. Oprócz niej znalazło się miejsce także na wysokie zabudowy z piekarnikami oraz wielka szafę z frontem orzechowym na dodatkowe naczynia, bieliznę stołową, zapasy.

Projekt wnętrza z centralną klatką schodową

Dom o niedużych gabarytach i oryginalnych rozwiązaniach. Na szczególną uwagę zasługuje centralnie usytuowana klatka schodowa. Prosty kominek i oszczędne dekoracje nie przytłaczają salonu. Motywem spajającym przestrzenie: kuchni, komunikacji i salonu jest materiał w dekoracyjnych wnękach oraz na frontach szafek kuchennych i blatach. W podobnej ciepłej kolorystyce utrzymane są łazienki.

Dom do mieszkania i rozrywki

Salon i antresola w domu jednorodzinnym. Dużo elementów nowoczesnych ( np. oświetlenie) podkreśla sprzęty o bardziej tradycyjnych kształtach. Funkcję przestrzeni na antresoli zdominował stół bilardowy i barek – miejsce do wypoczynku i rozrywki.

Nowoczesna kuchnia w dużym domu zbudowanym dla 4 osobowej rodziny.

Użyte materiały na fronty, blaty i ściany decydują o dość sterylnym charakterze pomieszczenia: lakier, szkło, kamień. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna mimo ustawienia lodówki w pewnej odległości od zlewu- ostatecznie wynika,że nie jest to duży kłopot jeśli zaraz przy lodówce jest obszerny blat na który wykłada się wszystko co potrzebne a potem rozporządza względem sposobu obróbki. Podwyższenie blatu na wyspie zasłania płytę grzewczą przed wzrokiem gości biesiadujących przy reprezentacyjnym stole jadalnym.

Mieszkanie przyjazne dla gości

Mieszkanie dla młodego miłośnika gotowania. Najważniejsze pomieszczenie w mieszkaniu ? kuchnia, łączy się naturalnie z salonem w dużą otwartą przestrzeń gdzie można wspólnie z gośćmi gotować i rozmawiać.

W nawiązaniu do natury

Jasne i naturalne powierzchnie ścian i podłóg dominują w całym domu. Dyskretne zielone akcenty łączą się naturalnie z widokiem za oknami. Wnętrza sprawiają wrażenie czystych i przestronnych, idealne dla żyjących w ruchu, lubiących kontakt z naturą ludzi.

Dom we wzorach

Wnętrze tego domu proste i nowoczesne nabrało finezji poprzez użycie dość wyrazistych wzorów. Salon zdobi nowoczesny obraz – wynik zabawy artysty kolorem i fakturą, łazienkę – bardzo ozdobne płytki we wnęce nad toaletą, dodatkowo podkreślone delikatnym oświetleniem. W sypialni natomiast uwagę przykuwa abstrakcyjna tapeta.

Przytulna nowoczesność

Kuchnia i jadalnia na parterze domu jednorodzinnego. Charakter formy sprzętów użytych w aranżacji jest dość prosty, kolorystyka i naturalne materiały nadają wnętrzu przytulny klimat.

Wnętrza ze śmietankowo – czekoladową nutą

Wszystkie pomieszczenia łączy smakowity czekoladowy odcień, przewijający się na płytkach w łazienkach, meblach w pokojach oraz na dodatkach. Gorzka czekolada w łazience pięknie kontrastuje z jasnym śmietankowym odcieniem sanitariatów. W salonie do czekolady i śmietanki dołączyła subtelna nuta jagodowa.

Mieszkanie z antresolą

Nowoczesne, nieduże mieszkanie na dwóch poziomach, otwartych z wyjątkiem wydzielonych łazienek. Na antresoli została zaaranżowana sypialnia połączona z kącikiem kąpielowym ( wanna ). Kolorystyka i użyte materiały na obu poziomach powtarzają się aby uzyskać efekt jednolitej przestrzeni.

Duża łazienka na parterze domu jednorodzinnego, zamieszkałego przez rodziców z dzieckiem

Przestrzeń łazienki została bardzo precyzyjnie wydzielona z korytarza oraz części pomieszczenia gospodarczego. Powstałe w ten sposób pomieszczenie jest w kształcie dokładnie odpowiadającym założeniom funkcjonalnym. Jest wnęka na duży prysznic, miejsce na wannę a także dwie umywalki na dużej szafce oraz kącik z miska ustępową. Powierzchnia jest dokładnie taka jaka powinna być: nie za małą ale tez nie za duża. Materiały wykończeniowe są w spokojnych, naturalnych odcieniach a sanitariaty w prostych kształtach – o charakterze łazienki decydują dodatki: kolory, doniczki, formy mebli.

Łazienka w odcieniach szarości

Bazą kolorystyczną i materiałową są kamienne płaszczyzny ścian i podłogi. Surowy blat pod umywalkę dopełnia klimatu. Mimo to łazienka wcale nie sprawia wrażenia zimnej przez drewniane akcenty: stolarkę okienną, fronty mebli i obudowę wanny. Charakter wnętrza jest elegancki i przemyślany w najdrobniejszych szczegółach.