kilka słów

na temat Abrys

właścicielka

Architekt wnętrz:
Agnieszka Wojciechowska

Firma powstała w 2005 roku i od tego czasu działamy w różnym składzie osobowym, którego trzonem jest architekt wnętrz Agnieszka Wojciechowska (właściciel firmy) oraz architekt wnętrz Agnieszka Nadolinska-Pilarek – koleżanki ze studiów na Politechnice Poznańskiej. Przy projektach budowlanych korzystamy z pomocy zaprzyjaźnionych architektów czy pracowni projektowych.

Często, aby wnętrze nabrało charakteru wymaga specjalnych dekoracji; niepowtarzalnych grafik, obrazów lub zdjęć. Dzięki temu, że posiadamy oprócz technicznego także wykształcenie artystyczne, możemy same ozdobić wnętrze niepowtarzalnym dziełem sztuki. Czasami zatem jesteśmy również dekoratorem wnętrza. Wykonywaliśmy także nietypowe dekoracje ścian i malowałyśmy artystyczne tafle szyb i witryn.

Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie sprawia, że kontakt z Abrys jest wystarczający, aby zbudować dom, zaprojektować wnętrze czy coś w nim zmienić.

architekt Agnieszka Wojciechowska
Odpoczynek, też ma znaczenie

625+

zakończonych projektów

560+

zadowolonych klientów

14

lat doświadczenia

Nasz zespół

Nie ma idealnego podręcznika jak zaprojektować perfekcyjne wnętrze bo dla każdego będzie to coś innego. Sztuką jest znaleźć odpowiednią kombinację przedmiotów, światła, kolorów właściwa dla danej osoby lub sytuacji. Podstawą jest więc zrozumienie wypływające z kontaktu z klientem. To co dla jednego będzie oszałamiające dla drugiego absolutnie nie do przyjęcia. O dziwo dotyczy to także rozwiązań funkcjonalnych, które teoretycznie powinny być uniwersalne.

Dlatego nasza praca i jej efekt to synergia z poszczególnych jej członków, którzy wzajemnie się uzupełniając tworzą coś co kończy się zadowoleniem klienta. To ważne.

Agnieszka Wojciechowska architekt, projektant wnętrz
Agnieszka Wojciechowska
projektant wnętrz
Agnieszka Pilarek architekt wnętrza
Agnieszka Nadolińska-Pilarek
Projektant wnętrz
wojciechowski krzysztof wizualizacje
Krzysztof Wojciechowski
Wizualizacje architektoniczne

Pracujemy na

logo archicad
logo sketchup
logo vray
"Generalnie praca włożona w projektowanie wnętrza Naszego domu, była jak z innego wymiaru."
Zadzwoń do nas

693-628-231

Adres Abrys

ul. Źródlana 6/11
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

kontakt@abrys.net