Fraud Blocker

Projektant wnętrz w zasięgu ręki.

Unikaj trudności przy projektowaniu wnętrza. Znajdź najlepsze rozwiązania z kimś który rozumie Twoje potrzeby.

projektant wnetrz z Abrys
Zaufali nam
Grupa Mo Abrys projekt z płytkami w łazience
Aranżacja dla salonu z elementami wyposażenia wnętrz
caritas gniezno referencja abrys
Projekt wnętrza Ośrodka Instytucji publicznej
referencja dla abrys projektowanie wnętrz poznań
Porada architektoniczna dla klienta indywidualnego
Abrys projektanci wnętrz
5.0 Gwiazdek na podstawie 66 opinii klientów
facebook logogoogle logo

Projekt to w uproszczeniu zestaw zadań, które należy wykonać, aby osiągnąć określony cel lub wynik. Dla nas będzie to wspólna wizja tego dokąd zmierzamy, jak mają wyglądać wnętrza, jakie potrzeby należy uwzględnić, co jest priorytetem.

W trakcie remontu czy aranżacji nowego mieszkania, domu ważnym elementem jest poczucie kontroli nad tym co robimy. Harmonogram układa nam wszystkie zadania wyznaczone w projekcie w ciąg zdarzeń.

Budżet projektu to łączny koszt wszystkich zadań, działań i materiałów związanych z wykonaniem naszego planu. Dobrze zaplanowany – jest jednym z podstawowych elementów udanego projektu.

Projekt. Harmonogram. Budżet.

Wszystko pod kontrolą.

Masz dość zastanawiania się od czego zacząć ? Jak to wszystko poukładać w spójną całość ? Na kiedy zaplanować wejście ekipy wykończeniowej ? Pomożemy Ci zapanować nad wszystkim, a przy okazji możemy sporo oszczędzić.

Architekt wnętrz Agnieszka Wojciechowska

Architekt wnętrz Koordynator działań

Agnieszka Wojciechowska - koordynator projektu, osoba odpowiedzialna za wszystkie etapy projektu. Planuje, koordynuje i wykonują wszystko to co należy zrobić, aby projekt zakończył się sukcesem.

Więcej niż projektant wnętrz

Wszystko czego potrzebujesz, aby wprowadzić się do nowego domu.

Projektant wnętrz Agnieszka Nadolińska Pilarek

Architekt wnętrz Specjalista ds. projektu

Agnieszka Nadolińska-Pilarek - sprawia, że wnętrza są funkcjonalne, bezpieczne i piękne, określa wymagania przestrzenne oraz dobiera niezbędne i dekoracyjne elementy.

krzysztof wojciechowski

Wizualizacje wnętrz

Krzysztof Wojciechowski - czasami jeden obraz jest wart tysiąca słów. Dzięki naszym wizualizacjom wnętrz nie musisz już wyobrażać sobie, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń.

Nasze przykładowe projekty wnętrz

wybrane Korzyści jakie możesz uzyskać

Oszczędzaj swój czas

Pomagamy podejmować decyzje, prowadzimy dialog ze sprzedawcamii, ekipami remontowymi w Twoim imieniu. Nadzorujemy prace na budowie.

Unikaj zbędnych kosztów

Dzięki nam, nie kupisz nic w emocjach, a każdy zakup będzie przemyślany i dopasowany do Twoich wymagań, projektu i budżetu.

Zwiększ wartość domu

Posiadając przyjemnie wizualnie wnętrza, dobrze opracowaną komunikację, spójny charakter domu - podwyższasz jego wartość.

Remont w większym spokoju

Spokój to największa korzyść w zatrudnieniu architekta wnętrz. Niektóre rzeczy są po prostu bezcenne i to jest jedna z nich.

Razem możemy więcej i lepiej, niż dalibyśmy radę sami.

Jesteś w doborowym towarzystwie

Sprawdź co napisali inni na temat efektów naszej pracy.

Przykładowe ceny

Trudno określić całkowity koszt bez znajomości zakresu prac, które należy wykonać. Najlepiej spróbować określić mniej więcej o jaki rodzaj współpracy chodzi, a w toku rozmów/kontaktu ukształtuje się możliwie najkorzystniejsza oferta. Sprawdź na stronie z OFERTAMI ABRYS.

remont z dziećmi jak się przygotować
przygotowanie na stpotkanie z projektantem wnętrz

Bądź gotowa_y

Odpowiednie przygotowanie to podstawa i spokój w trakcie całego procesu.

Zapraszamy do naszego newslettera o aranżacji wnętrz i remontach! Odkryj nieograniczone możliwości metamorfozy swojego domu w wymarzoną przestrzeń. Poznaj praktyczne wskazówki, inspirujące pomysły i sprawdzone techniki, które ożywią Twoje wnętrza. Zapisz się już dziś i spraw, aby każdy kąt Twojego domu emanował harmonią i ciepłem.

Najczęściej zadawane pytanie

Projektant wnętrz jest bezcenny 😉 Poważniej, ciężko jest wycenić pracę jeśli nie zna się zakresu oraz wymagań, które mogą mieć istotny wpływ na końcową kwotę. Podawanie widełek w stylu 100-200 pln/m2 też nie zawsze jest trafne. Z praktyki wiemy iż końcowa wycena wybiega przekracza granicę. W obie strony. Najlepszym pomysłem jest zadać nam pytanie w mailu lub telefonicznie – bez zobowiązań – i ustalić zakres, co pozwoli odpowiedzieć na pytanie – ile będzie kosztował projekt, aranżacja, remont z nadzorem, itp.

Najlepiej zrobić to jak najszybciej, tak aby uniknąć niewygodnych pytań od wykonawców i gorączkowych zakupów, często nie do końca przemyślanych. Architekt wnętrz opracowuje wizję, która pozwala trzymać się wytyczonego szlaku jak zdarzy się chwila zwątpienia. Aby jednak ta wizja powstała trzeba za to zabrać się odpowiednio wczesniej. Projekt wykonany przed przystapieniem do zakupów  może skłonić nas do wykonania zmian pod kątem budżetu. Przygotowanie wczesniej projektu daje możliwość zderzenia się z bardziej i mniej koniecznymi wydatkami na realizację swoich marzeń o domu.

Dobrze jest pozytywnie się nastawić. Z ważnych dokumentów warto wziąć plany architektoniczno – budowlane, zwykłe szkice jeśli ich nie ma, ewentualnie zdjęcia. Warto zastanowić się co przeszkadza nam w różnych miejscach, jak mógłby wyglądać nasz wymarzony pokój i jakie lubimy wnętrza ( jasne, nastrojowe, energetyczne, eko, oryginalne itp). Jeśli mamy zdjęcia ulubionych wnętrz, miejsc w których lubimy bywać – także warto wziąć.

Warto. Korzystanie z usług doświadczonego projektanta wnętrz to inwestycja, która przekłada się nie tylko na estetykę, ale także na komfort życia. Wartość oczywista płynie z możliwości konsultacji z osobą, która ma doświadczenie w urządzaniu domu i planowaniu budowy, adekwatnie dopasowując przestrzeń do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nie zdajemy sobie sprawy, ile czasu i wiedzy potrzeba na przygotowanie remontu lub budowy. Architekt pomoże w ramach wykonania projektu ustalić nieprzekraczalny budżet, zaplanuje kolejność działań i doradzi, jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, aby była ona nie tylko funkcjonalna, ale także odzwierciedlała styl życia mieszkańców. Dobry plan to redukcja nerwów podczas remontu lub budowy i gwarancja, że dom stanie się prawdziwą oazą spokoju.

Wsparcie projektanta wnętrz jest konieczne także, gdy mamy zbyt wiele pomysłów lub gdy poszukujemy rozwiązań dostosowanych do naszego codziennego funkcjonowania. Sami możemy bowiem analizować zbyt dużo możliwości, z których wiele można odrzucić od razu, ze względu na ograniczenia techniczne lub ergonomiczne. O tym, dobry projektant wie z doświadczenia i pomoże wykluczyć nieodpowiednie opcje już na etapie ustalania wytycznych, tworząc przestrzeń idealnie dopasowaną do naszych potrzeb.

Projekt to nie tylko rysunek ze szczegółami, plan rozmieszczenia punktów elektrycznych i wizualizacje. Dobre podejście do architektury wnętrz uwzględnia potrzeby mieszkańców, pracowników, klientów. To dzięki niej w idealnie zaprojektowanej przestrzeni czujemy się dobrze. Lubimy do niej wracać, chcemy ją odkrywać i upiększać. Każdy projekt to coś więcej niż dokumentacja – to przepis na dobrą zmianę. Architektura wnętrz to sztuka tworzenia funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni, które spełniają oczekiwania użytkowników i dodają miejscu charakteru.

Architekt wnętrz Agnieszka Wojciechowska

Gotowy, żeby zacząć ?

Scroll to Top