projekty, koszty

biura, salony, gabinety

dlaczego są wyzwaniem

wnętrza użyteczności publicznej

Biura, lady recepcyjne, gabinety lekarskie muszą nie tylko oszałamiająco się prezentować. Większość tych pomieszczeń obwarowana jest najróżniejszymi regulacjami prawnymi, musi być dostosowana dla osób niepełnosprawnych, być przyjazna dla kobiet w ciąży oraz osób z małymi dziećmi. Ponad to często stajemy przed zadaniem polegającym na stworzeniu takiej aranżacji, która jest w stanie zredukować negatywne emocje związane z niektórymi obiektami.

Każdy projekt to nowe wyzwanie.

Nie boimy się trudnych zadań i nowych tematów. Nowe funkcje, skomplikowane zagadnienia techniczne – to nie problem. Oryginalny efekt można osiągnąć nawet przy dużych ograniczeniach i wielu wytycznych.

Ważne są nie tylko przepisy.

Pozytywne doznania wynikające z obcowania z przyjaznym otoczeniem na pewno wpływają na ogólny odbiór gabinetu lub biura oraz tego co się w tych pomieszczeniach dzieje. Dobrze abyś Ty także czuł się w nim dobrze więc projekt nie tylko opiera się na przepisach ale uwzględnia Twoje upodobania, hobby i styl życia.

jaki jest przybliżony koszt

projektu biura, gabinetu, itp

Przykładowy koszt projektu gabinetu lub biura zależy ściśle od funkcji tychże pomieszczeń oraz charakteru instytucji lub placówki. Projekt uwzględnia obowiązujące ustawy i regulacje prawne. Zakresy opracowania mogą być bardzo różne. Obok dwa przykłady projektów oraz cen.

          • Projekt koncepcyjny

Kilka propozycji układów funkcjonalnych biura a z najlepszego zostaną wykonane wizualizacje. Zbieramy dodatkowo niektóre użyte w projekcie materiały ( np. podłogę, kolor ścian, oświetlenie, biurka itp). Funkcje oraz wymiary mebli opisujemy na rzucie z góry. Wariant bez szczegółowych rysunków dla potrzeb prac budowlanych. Cena od 50 zł za mkw ( zależy od wielkości pomieszczenia biurowego oraz wytycznych).

          • Projekt kompleksowy

Od inwentaryzacji, poprzez rysunki koncepcyjne, model 3d i wizualizacje, rysunki dla potrzeb prac budowlanych, szczegółowe, dobór materiałów, sprzętów. Jest to w pełni kompleksowa usługa, dla tych najbardziej wymagających. Oprócz wykonania realistycznych wizualizacji przygotowujemy rysunki niezbędne do wykonania prac wykończeniowych ( rozmieszczenie punktów elektrycznych, układ posadzki, zabudowy, sufity obniżone oraz  propozycje dekoracji ). Podajemy także namiary na wykonawców, salony gdzie można zakupić proponowane materiały i sprzęty wraz z ilościami do zakupienia. Cena od 80 zł za mkw ( zależy od wielkości pomieszczenia biurowego oraz wytycznych).

a co mówią

nasi klienci ?

cytat z referencji Abrys
"Wybór Agnieszki jako projektanta wnętrz w naszym nowym domu był najlepszą decyzją jaką podjęliśmy. (..) pierwszy projekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wpisał się w mój gust i moje wymagania w 100%"
projektowanie wnętrz dla Abrys z Poznania
Marta i Grzegorz
" Generalnie praca włożona w projektowanie wnętrza Naszego domu była jak z innego wymiaru."
referencja abrys
Beata i Leszek
" Polecam Pracownię Projektową Abrys, jako firmę, która świetnie sprawdziła się w roli projektanta wnętrz i przewodnika po polskich realiach wnętrzarskich."
opinia o abrys.net
Tanya. A. Norman
Pracujemy na
logo archicad
logo sketchup
logo vray
Zadzwoń do nas

693-628-231

Nasz adres

ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]

Pracujemy na
logo archicad
logo sketchup
logo vray
Zadzwoń do nas

693-628-231

Nasz adres

ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]