Dlaczego my

Projektujemy wnętrza nieprzerwanie od 2005 roku

Jesteśmy architektami inżynierami co w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem gwarantuje precyzję wykonania i terminowość. Kreatywność i otwartość na nowości zamieniamy na nieszablonowe projekty, które cieszą oko przez wiele lat.

Działamy od 2005 roku.

Firma powstała w 2005 roku i od tego czasu działamy w różnym składzie osobowym, którego trzonem jest architekt wnętrz Agnieszka Wojciechowska (właściciel firmy) oraz architekt wnętrz Agnieszka Nadolinska-Pilarek – koleżanki ze studiów na Politechnice Poznańskiej. Przy projektach budowlanych korzystamy z pomocy zaprzyjaźnionych architektów czy pracowni projektowych.

Architekt wnętrz czyli techniczne wykształcenie, a zalety.

Przygotowujemy bardzo skrupulatnie dokumentację wykonawczą i specyfikacje do zakupów, a ponadto oferujemy swoja obecność na budowie w razie wątpliwości. Wykonujemy realistyczne wizualizacje ( niektóre z nich umieściliśmy w naszej galerii do której obejrzenia zapraszamy), rysunki techniczne, szczegółowe opisy a także projekty mebli. Wszystko po to by łatwiej było wykonawcom pracować, Tobie zrozumieć projekt oraz umożliwić wyceny poszczególnych elementów związanych z pracami oraz mebli i sprzętów.

Zajmujemy się wszystkim od a do z.

Jeśli chcesz otrzymać kompleksowy projekt z najdrobniejszymi szczegółami – dostaniesz go. Jeśli wystarczy Ci tylko ustna porada – nie ma problemu.
Jeździmy na budowę, do sklepów z materiałami a nawet do galerii. Same także możemy namalować obraz dla Ciebie.
Nie musisz martwic się wszystkimi nieoczekiwanymi problemami na budowie i jeździć tam codziennie. Możesz powierzyć nam nadzór, a będziemy rozwiązywać problemy w Twoim imieniu.
Ważna kwestia: nawet kilka lat po wykonaniu projektu – jeśli realizacja się z różnych powodów przeciąga – jedziemy z klientem na budowę lub do sklepu na zakupy! Staramy się wykraczać działaniami poza umowę jeśli zachodzi taka potrzeba. Wszystkie te działania oferujemy w cenie projektu. Zobacz szczegóły naszej oferty.

Artystyczne zacięcie, grafiki, obrazy.

Często, aby wnętrze nabrało charakteru wymaga specjalnych dekoracji; niepowtarzalnych grafik, obrazów lub zdjęć. Dzięki temu, że posiadamy oprócz technicznego także wykształcenie artystyczne, możemy same ozdobić wnętrze niepowtarzalnym dziełem sztuki. Czasami zatem jesteśmy również dekoratorem wnętrza. Wykonywaliśmy także nietypowe dekoracje ścian i malowałyśmy artystyczne tafle szyb i witryn. Kilka z naszych propozycji opisaliśmy na swoim blogu tutaj.

Oszczędzasz czas i pieniądze.

Dzięki temu,że mamy już spore doświadczenie jesteśmy w stanie poradzić Ci na co warto wydać więcej a co można kupić taniej. Mamy spore rabaty w wielu salonach – możesz z nich skorzystać. Zawsze przygotowujemy kilka różnych opcji więc zanim zaczniesz urealniać swoje pomysły zbudujemy docelowa wizję wirtualnie.

Dzięki doświadczeniu pomożemy Ci pokonać trudności w trakcie budowy.

Każdy kto zetknął się już z budową lub nawet drobnym remontem wie, że tego typu przedsięwzięcia to ciąg mniejszych i większych problemów do rozwiązania. Nie jest więc sztuką zaprojektować fantastyczne wnętrze, ale skutecznie doprowadzić do jego realizacji. Wieloletnie doświadczenie jako architekta, projektanta wnętrz pokazuje jak ważny jest właśnie ten aspekt projektowania, czyli wychodzenie naprzeciw trudnościom i ich przezwyciężanie, rozwiązywanie problemów bez niepotrzebnego narażania klienta na koszty i mając na uwadze wizję, jaka przyświeca inwestorom oraz nam czyli projektantom.

Zaufali nam