Fraud Blocker
Przykładowe

Realizacje Abrys

Dom W Białężynie

Konsekwentnie urządzony dom w ulubionym stylu mieszkańców – soft loft. Co prawda wnętrza powstały w nowo wybudowanym domu a nie w pofabrycznej hali ale akcenty charakterystyczne dla loftów udało się wprowadzić do wnętrz, które dzięki wszechobecnemu drewnu są przytulne i bardzo naturalne. Mimo wielu różnych wykończeń ( cegła, drewno, beton ) dom nie tłamsi swoich domowników, którzy łącznie z właścicielem ( kotem ragdollem ) czują się tutaj doskonale 😉 Potwierdzamy – wizyta pół roku po zamieszkaniu Moniki i Marcina dostarczyła nam ogromnej ilości wzruszeń w efekcie czego wróciliśmy pełni dumy i radości będącej efektem wspaniałej współpracy rozpoczętej jeszcze przed pandemią.

Do mieszkania i do oglądania

Ta szczególna realizacja pogodziła kontrowersje na temat myślenia o wnętrzu  ” do mieszkania a nie do oglądania”.
Zamiłowanie właścicieli do efektownych wykończeń w złotych i kryształowych detalach udało pogodzić się z koniecznością wygodnego egzystowania w takim otoczeniu.
To co widać cieszy oczy jednocześnie nie onieśmielając. Udało się zachować klimat luksusu nie rezygnując z przytulności.

Remont domu, mieszkania z harmonogramem i zaplanowanym budżetem ? Tak może to wyglądać, sprawdź jak w spokoju zrealizować remont z nami zaplanowany remont z Abrys.

Życie na poziomie

Dom zbudowany i zaprojektowany na wąskiej działce stąd pomieszczenia zostały zlokalizowane na wielu poziomach. Łącząca je klatka schodowa narzuca wszystkim pietrom spójną kolorystykę i materiały.
Drewno, beton, zgaszone brązy i oranże na tle jasnych ścian składają się na dośc klasyczny charakter wnętrz tego oryginalnego architektonicznie domu.

Nowoczesność z orientalnym akcentem

Przedstawiamy zdjęcia z realizacji niezwykle ambitnego projektu. W domu ,w którym miały zagościć orientalne dekoracje, konieczne było staranne zaprojektowanie przestrzeni. Unowocześnione wzory arabskie miały znaleźć swoje miejsce w formie ścianek, łuków, elementów meblowych a wszystko to efektownie podświetlone i podkreślone lustrami.

Choć projekt został szybko zatwierdzony, jego realizacja stanowiła prawdziwe wyzwanie. Oryginalny wzór został starannie dostosowany do odpowiedniej skali, przy szczególnej dbałości o zachowanie autentycznego wyglądu z wizualizacji. Po wielu próbach na miejscu budowy i licznych ustaleniach z firmą odpowiedzialną za nietypowe elementy, udało się osiągnąć zamierzony efekt!

Klasyczny luksus

Wnętrze, w jakim żyjemy, nie tylko odzwierciedla nasz sposób myślenia i podejmowania decyzji, ale również wpływa na nasze codzienne doświadczenia. W naszym projekcie wnętrza każdy gość odczuwa wyjątkowość, poczucie, że został przyjęty z należytym szacunkiem i uwagą.

Dzięki otoczeniu pełnemu złota, kryształów i marmuru, nasze wnętrza stwarzają atmosferę podniosłości i elegancji, która podtrzymuje pozytywne nastawienie i wzmacnia wiarę we własne możliwości.

Jednocześnie, choć nasza koncepcja opiera się na klasyce, zapewniamy elastyczność, umożliwiającą dostosowanie przestrzeni do zmieniających się potrzeb i gustów. Dlatego też, gdy zajdzie taka potrzeba, nasze wnętrza mogą z łatwością przekształcić się, zapewniając równowagę między ekstrawagancją a subtelnością

Klinika Proderma w Poznaniu

Dermatologia, kosmetyka – wszystko w spójnej z logo kolorystyce. Projekt zakładał, aby całość budziła jednoznaczne skojarzenia z czystością, precyzją i spokojem.

Poznań

kawalerka na wynajem

Całość zaaranżowana tak aby każdy mógł czuć się tu jak u siebie. Podstawa to jasne kolory, drewnopodobna podłoga, szarości.
W tym otoczeniu dowolne kolory będą na miejscu.
Podstawa w tym lokalu to organizacja miejsca na przechowywanie.

Mało realizacji ? Napisz do nas, pokażemy więcej 😉

Dlaczego warto ?

Sprawdź jakie korzyści płyną ze współpracy z Abrys, dlaczego warto mieć nas przy sobie kiedy kupujesz dom, mieszkanie czy chcesz dokonać zmian z obecnym -> kliknij w link korzyści ze współpracy z Abrys

Zadzwoń do nas

693-628-231

Nasz adres

ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]

Scroll to Top