kilka naszych

Realizacji

Życie na poziomie

Dom zbudowany i zaprojektowany na wąskiej działce stąd pomieszczenia zostały zlokalizowane na wielu poziomach. Łącząca je klatka schodowa narzuca wszystkim pietrom spójną kolorystykę i materiały.
Drewno, beton, zgaszone brązy i oranże na tle jasnych ścian składają się na dośc klasyczny charakter wnętrz tego oryginalnego architektonicznie domu.

Dom rodzinny

Dom, który mimo niewielkich rozmiarów cały czas tętni życiem. Kuchnia, salon, jadalnia w bliskim sąsiedztwie jednak projekt oddzielił je od siebie zabudową tv , kominkiem witryną. Wrażenie robi sufit z belkami podkreślonymi dyskretnym oświetleniem.

Klasyka i elegancja

Tak w skrócie można określić klimat pasujący we wnętrzach tego domu. 
Projekt polegał na szeroko zakrojonym liftingu stąd wiele elementów zostało z poprzedniej aranżacji. Podłogi, drzwi, schody pamiętają czasy sprzed remontu. Nowa część domu – dobudowany w całości salon szczyci się ogromna ściana z podświetlonego łupku.
Ściana kryje sekretne przejście do siłowni domowej. Nie brakuje tam tez innych rozrywek choćby dla miłośników wina czy sauny.

Klinika Proderma w Poznaniu

Dermatologia, kosmetyka – wszystko w spójnej z logo kolorystyce. Projekt zakładał, aby całość budziła jednoznaczne skojarzenia z czystością, precyzją i spokojem.

Poznań

kawalerka na wynajem

Całość zaaranżowana tak aby każdy mógł czuć się tu jak u siebie. Podstawa to jasne kolory, drewnopodobna podłoga, szarości.
W tym otoczeniu dowolne kolory będą na miejscu.
Podstawa w tym lokalu to organizacja miejsca na przechowywanie.

Mało realizacji ? Napisz do nas, pokażemy więcej 😉

Dlaczego warto ?

Sprawdź jakie korzyści płyną ze współpracy z Abrys, dlaczego warto mieć nas przy sobie kiedy kupujesz dom, mieszkanie czy chcesz dokonać zmian z obecnym -> kliknij w link korzyści ze współpracy z Abrys

Zadzwoń do nas

693-628-231

Nasz adres

ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]