Nasze realizacje

Przedstawiamy niektóre z naszych ostatnich realizacji. Wszystkie zdjęcia są wykonane podczas gościnnych wizyt we wnętrzach które projektowaliśmy.

Zrealizowane projekty

 

Eleganckie, wytworne wnętrza. Kryształowe lampy i klasyczne meble budują klimat spokoju i relaksu. Drewniana podłoga i kamienne powierzchnie przełamują jasne powierzchnie i nadają całości charakteru.

 

Klinika Dermatologii Estetycznej w Poznaniu ubrana w biel, szarość i turkusowe akcenty. Kolory nawiązujące do logo idealnie wpisują się w medyczny klimat. Charakteru nadają dodatki : niebieskie pióra w łazience, tapety z ośnieżonymi drzewami i elementy drewnopodobne w gabinetach.

 

Otwarta przestrzeń, surowe płaszczyzny zaakcentowane światłem. Wnętrze dla miłośnika wina i pięknego widoku za oknem spełnia swoje zadanie na każdym kroku. Drewno i beton działają wspólnie na zrównoważony efekt. To co jest w środku nie konkuruje z pięknym ogrodem na zewnątrz tylko go subtelnie uzupełnia.

 

Zapraszamy też do przeglądu naszych niektórych projektów, wystarczy kliknąć w link galeria projektów Abrys

Dom dla Dwojga –
Dom nieduży, ale bardzo przytulny i efektowny. Ciepłe kolory i naturalne materiały: cegła, drewno zaakcentowane czernią i bielą. Nastrojowe światło podkreśla domowa atmosferę. Wnętrza, w których dobrze się mieszka i chętnie odwiedza.

 

Dom dla rodziny
Pietrowy dom zaaranżowany prostymi środkami z nuta elegancji. Atmosferę domu budują płaszczyzny w różnych odcienach szarości ocieplone drewnem.
Całośc jest wdzieczną bazą dla dodatków i kolorów.