Fraud Blocker

Jak zrealizować projekt wnętrza w ramach budżetu i planowanego czasu ?

Usługa projektowania wnętrz w Abrys to stworzenie planu działania, który pozwala kontrolować wszystkie etapy prac związanych z remontem domu czy mieszkania. 

Projektowanie z Abrys to również spokój w czasie remontu czyli rozsądne wykorzystanie Twojego czasu.

WYZWANIE – ZAPROJEKTOWANIE WNĘTRZA NOWOCZESNEGO Z LICZNYMI ORIENTALNYMI AKCENTAMI.

Projektowanie to planowanie. Planować można zakupy, dzień i imprezę. Można iść też na żywioł. Spontaniczne podejście nie sprawdza się jednak przy wykańczaniu wnętrz.

Obok prezentujemy zdjęcia z realizacji niezwykle wymagającego pomysłu. W domu ,w którym miały zagościć orientalne derkoracje projektowanie było niezbędne.  Zmodernizowane wzory arabskie miały zaistnieć w formie ścianek, łuków, elementów meblowych a wszystko to efektownie podświetlone i podkreślone lustrami.

Projekt udało się dość szybko zatwierdzić jednak realizacja okazała się prawdziwym wyzwaniem. Podstawowy wzór opracowałyśmy i dostosowałyśmy do odpowiedniej skali ze szczególną dbałością o zachowanie oryginalnego wyglądu z wizualizacji. Po wielu próbach na budowie i ustaleniach bezpośrednio z firmą która wykonała nietypowe elementy efekt został osiągnięty!

Taka realizacja mogła się udać tylko dlatego,że całość była szczegółowo zaprojektowana.

Projektowanie wnętrz w Abrys

Przeciętny człowiek spędza w domu ponad jedną trzecią swojego życia. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o dobrze funkcjonujące i wygodne wnętrza.Jednak podczas remontu lub projektowania wnętrza może pojawić się wiele trudności. Na przykład ciągłe dokładanie funduszy, niemożność znalezienia odpowiednich wykonawców, zbyt długie oczekiwanie na sprzęt czy materiały i wiele innych.Jednak nie musi tak być. Dzięki dużemu doświadczeniu i naszej wypracowanej usłudze projektowej możesz tego uniknąć. Co ona zawiera i jakie daje korzyści ?
  • czytelny harmonogram prac
  • spójny, przemyślany projekt wnętrz
  • fotorealistyczne wizualizacje
  • lista zakupowa dla użytych produktów, sprzętów, itp
  • oszczędność środków, dzięki unikaniu niechcianych i niepotrzebnych zakupów, etc
  • wsparcie przy zakupach materiałów, sprzętów
  • dialog, rozmowy z wykonawcami, sprzedawcami
  • czytelna dokumentacja dla wykonawców
  • nadzór na budowie
Jeśli zależy Ci na spokoju przy podejmowaniu decyzji o wnętrzach, ale również ochronie Twoich środków i czasu w trakcie remontu – podejmij z nami współpracę.
kontakt na projektowanie wnetrz
Dane osobowe, podane przez Ciebie w formularzu, będą wykorzystywane tylko w celu realizacji zapytania. Nie przekazujemy ich żadnym innym podmiotom, organizacjom etc. Link do naszej polityki prywatności kliknij.