Fraud Blocker
Dlaczego warto skorzystać

z Abrys

Co możesz zyskać na współpracy
z projektantami wnętrz ?

Mówi się, że usługa projektowania wnętrz jest luksusem. I to jest prawda ! To absolutny luksus, ale nie tylko dla ludzi bogatych. Każdy właściciel domu czy mieszkania, który jest świadomy kosztów związanych z nieruchomością, zatrudnia nas, projektantów wnętrz, bo zna pewien sekret. Chodzi o to, że projektanci  oszczędzają pieniądze, oszczędzają je również na dłuższą metę oraz przynoszą korzyści w innych obszarach. Poniżej opisujemy kilka z nich.
abrys i oszczędność pieniędzy

Oszczędzasz pieniądze

Dzięki temu, że mamy już spore doświadczenie – jesteśmy w stanie poradzić Ci, na co warto wydać więcej , a co można kupić taniej. Mamy spore rabaty w wielu salonach – możesz z nich skorzystać. Przestrzegamy i studzimy zapał kupowania “w emocjach” rzeczy (sofa, stół, krzesła, itp), które potem nie pasują do wymyślonej lub dopiero mającej powstać koncepcji wnętrza. To zdarza się tak często, że postanowiliśmy o tym napisać 😉

Oszczędzasz czas

Prawdopodobnie nie zastanawiasz się nad tym w jaki sposób projektant znajdzie idealnie pasujący dywan do salonu, albo świetnie wyglądającą lampę w korytarzu. Jest to efekt przeglądania setek katalogów, spędzania dziesiątek godzin w salonach i rozmowach ze sprzedawcami. Przeciętny projekt zawiera około tysiąca szczegółów, które dzieją się jakby za kulisami, a które na koniec muszą do siebie pasować. Ich dopracowanie trwa ogromną ilość czasu. Dzięki współpracy z Abrys ten czas możesz poświęcić na swoją pracę czy też spędzić go z rodziną, albo zrobić cokolwiek innego co kochasz robić. Naszą pasją jest robić to, abyś Ty nie musiał.

w abrys oszczędzamy czas klepsydra
projekt wnętrza salonu

Ratujemy potencjał domu, wnętrza

Nasze projekty zawsze odzwierciedlają styl życia domowników. Jednak kiedy starannie zaprojektuje się wnętrza, wykorzysta się najlepsze, możliwe rozwiązania i zbuduje odpowiedni charakter domu czy mieszkania, może to pomóc podnieść jego wartość rynkową. W pewnym momencie, a czasami szybciej niż się tego spodziewamy – możemy wystawić na sprzedaż nasz lokal. Kiedy to zrobimy, posiadanie profesjonalnie zaprojektowanego wnętrza może przynieść zdecydowane korzyści.

Spinamy wszystko w całość

Zazwyczaj klienci mają wyobrażenie o pewnym wycinku swojego przyszłego domu, mieszkania, a szczególnie o jego walorach estetycznych. Dlatego też podejmują współpracę np z Abrys, aby poukładać wszystkie swoje pomysły, ułożyć je w logiczną całość. Dzięki temu prace idą zgodnie z planem, a efekt końcowy jest bardzo podobny do założeń. Zawsze staramy się być z klientem od początku do końca, od zbierania koncepcji i optymalizacji budżetu po nadzorowanie prac wykończeniowych, abyś czuła się bezpieczna w czasie trwania całego procesu.
spinamy w całość w Abrys
remont domu z abrys

Spokój i pełna opieka podczas całego procesu

Decydując się na współpracę z nami, która niewątpliwie jest twórcza przygodą, nie dostajesz tylko kartek zadrukowanych rzutami, wizualizacjami, opisami. Z nami doświadczysz magicznej relacji będącej miesznką twórczego procesu, odkrywania własnych upodobań i poczucia zaopiekowania na każdym etapie ( nawet po skończonej realizacji ).Możesz zmieniać zdanie, stwierdzić, że jednak wolisz niebieski niż różowy , zadzwonić z żalem – potrzymamy za rękę, wesprzemy dobrym słowem. Przeszkody to tylko wyzwania, a z tym radzimy sobie jak mało kto. Wymyślimy razem coś czego nikt nie robi? My to zrobimy  – o to się nie martw. Nie tylko wymyślamy i planujemy, jak trzeba działamy i robimy za wykonawców.

Planujesz wyremontować swoje mieszkanie, dom ? Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić w tej sprawie remont wnętrza z Abrys

Poznaj nasz zespół

Każda firma, każda całość składa się z indywidualnych postaci, które wspólnie tworzą coś wartościowego jako zespół. Sukces firmy zależy w dużej mierze od dobrze skoordynowanych wysiłków poszczególnych członków, którzy wzajemnie się uzupełniają.
Siła Abrys tkwi w dobrze zharmonizowanym zespole. Znamy się od lat i wiemy, jak efektywnie wykorzystać naszą relację.

Agnieszka Wojciechowska architekt, projektant wnętrz
Agnieszka Wojciechowska
projektant wnętrz
Agnieszka Pilarek architekt wnętrza
Agnieszka Nadolińska-Pilarek
projektant wnętrz
wojciechowski krzysztof wizualizacje
Krzysztof Wojciechowski
Wizualizacje architektoniczne

Jest oczywiście więcej korzyści wynikających ze współpracy z nami  i chętnie ci o nich opowiemy. Teraz jednak, gdy mamy nadzieję bardziej przekonaliśmy Cię do siebie, ( mrugnij, mrugnij ), może zechciałabyś porozmawiać z nami w jaki sposób my możemy pomóc Tobie ? Po prostu opowiedz nam o swoim projekcie, a my skontaktujemy się z Tobą! ( I poważnie, nie martw się. Nie będzie presji … jesteśmy super normalni i fajnie się z nami rozmawia! ). Poza tym jesteśmy w stanie w ciągu 5 minut rozmowy z Tobą odgadnąć jakie lubisz kolory i styl – poważnie, sprawdź nas 😉

właścicielka

Architekt wnętrz:
Agnieszka Wojciechowska

Firmę Abrys założyłam w 2005 roku co było naturalną konsekwencją ukończenia studiów architektonicznych na Poznańskiej Politechnice. Już wtedy wiedziałam, że praca we własnym biurze projektowym to jest ten rodzaj działania, w jakim odnajdę się najlepiej. Pełna kontrola nad każdym etapem pracy, ale również możliwość skupiania się na technicznych aspektach projektu to jest to, co zawsze chciałam robić.

W zasadzie od samego początku towarzyszyła mi koleżanka ze studiów Agnieszka Nadolińska-Pilarek, która do dziś tworzy ze mną trzon Abrys. To dzięki niej mogę wcielać się w obie role, a przy tym robić to co razem kochamy, projektować wnętrza, które zyskują przy dłuższym użytkowaniu. Nasza pasja związana z funkcjonalnością przewija się praktycznie w każdym projekcie, choć przygoda z architekturą rozpoczęła się od artystycznych zamiłowań lat młodzieńczych. One również wybrzmiewają w naszych pracach.

Jesteśmy małym zespołem i dzięki temu bardzo komunikatywnym. Lata praktyki sprawiają, że bardzo łatwo nawiązujemy kontakt z klientem co pozytywnie wpływa na naszą współpracę. Nasi klienci kochają naszą dbałość o szczegóły oraz to, że rzadko coś stanowi dla nas problem. Kiedy kończymy realizację projektu nasi klienci wydają się chcieć zatrudnić nas ponownie 😉

Social media
architekt Agnieszka Wojciechowska
Odpoczynek, też ma znaczenie

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc

Sprawdź co piszą na temat naszego biura, naszej pracy i projektów. Kliknij w link opinie na temat Abrys.  

"Generalnie praca włożona w projektowanie wnętrza Naszego domu, była jak z innego wymiaru."
Zadzwoń do nas

693-628-231

Adres Abrys

ul. Źródlana 6/11
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]

Scroll to Top