Dlaczego warto skorzystać

z Abrys

Co możesz zyskać na współpracy
z projektantami wnętrz ?

Mówi się, że usługa projektowania wnętrz jest luksusem. I to jest prawda ! To absolutny luksus, ale nie tylko dla ludzi bogatych. Każdy właściciel domu czy mieszkania, który jest świadomy kosztów związanych z nieruchomością, zatrudnia nas, projektantów wnętrz, bo zna pewien sekret. Chodzi o to, że projektanci  oszczędzają pieniądze, oszczędzają je również na dłuższą metę oraz przynoszą korzyści w innych obszarach. Poniżej opisujemy kilka z nich.

abrys i oszczędność pieniędzy

Oszczędzasz pieniądze

Dzięki temu, że mamy już spore doświadczenie – jesteśmy w stanie poradzić Ci, na co warto wydać więcej , a co można kupić taniej. Mamy spore rabaty w wielu salonach – możesz z nich skorzystać. Przestrzegamy i studzimy zapał kupowania „w emocjach” rzeczy (sofa, stół, krzesła, itp), które potem nie pasują do wymyślonej lub dopiero mającej powstać koncepcji wnętrza. To zdarza się tak często, że postanowiliśmy o tym napisać 😉

Oszczędzasz czas

Prawdopodobnie nie zastanawiasz się nad tym w jaki sposób projektant znajdzie idealnie pasujący dywan do salonu, albo świetnie wyglądającą lampę w korytarzu. Jest to efekt przeglądania setek katalogów, spędzania dziesiątek godzin w salonach i rozmowach ze sprzedawcami. Przeciętny projekt zawiera około tysiąca szczegółów, które dzieją się jakby za kulisami, a które na koniec muszą do siebie pasować. Ich dopracowanie trwa ogromną ilość czasu. Dzięki współpracy z Abrys ten czas możesz poświęcić na swoją pracę czy też spędzić go z rodziną, albo zrobić cokolwiek innego co kochasz robić. Naszą pasją jest robić to, abyś Ty nie musiał.

w abrys oszczędzamy czas klepsydra
projekt wnętrza salonu

Ratujemy potencjał domu, wnętrza

Nasze projekty zawsze odzwierciedlają styl życia domowników. Jednak kiedy starannie zaprojektuje się wnętrza, wykorzysta się najlepsze, możliwe rozwiązania i zbuduje odpowiedni charakter domu czy mieszkania, może to pomóc podnieść jego wartość rynkową. W pewnym momencie, a czasami szybciej niż się tego spodziewamy – możemy wystawić na sprzedaż nasz lokal. Kiedy to zrobimy, posiadanie profesjonalnie zaprojektowanego wnętrza może przynieść zdecydowane korzyści. 

Spinamy wszystko w całość

Zazwyczaj klienci mają wyobrażenie o pewnym wycinku swojego przyszłego domu, mieszkania, a szczególnie o jego walorach estetycznych. Dlatego też podejmują współpracę np z Abrys, aby poukładać wszystkie swoje pomysły, ułożyć je w logiczną całość. Dzięki temu prace idą zgodnie z planem, a efekt końcowy jest bardzo podobny do założeń. Zawsze staramy się być z klientem od początku do końca, od zbierania koncepcji i optymalizacji budżetu po nadzorowanie prac wykończeniowych, abyś czuła się bezpieczna w czasie trwania całego procesu.

spinamy w całość w Abrys

Poznaj nasz zespół

Nie ma idealnego podręcznika jak zaprojektować perfekcyjne wnętrze bo dla każdego będzie to coś innego. Sztuką jest znaleźć odpowiednią kombinację przedmiotów, światła, kolorów właściwą dla danej osoby lub sytuacji. Podstawą jest więc zrozumienie wypływające z kontaktu z klientem. To co dla jednego będzie oszałamiające dla drugiego absolutnie nie do przyjęcia. O dziwo dotyczy to także rozwiązań funkcjonalnych, które teoretycznie powinny być uniwersalne.

Dlatego nasza praca i jej efekt to synergia z poszczególnych jej członków, którzy wzajemnie się uzupełniając tworzą coś co kończy się zadowoleniem klienta. To ważne.

 

Agnieszka Wojciechowska architekt, projektant wnętrz
Agnieszka Wojciechowska
projektant wnętrz
Agnieszka Pilarek architekt wnętrza
wojciechowski krzysztof wizualizacje
Krzysztof Wojciechowski
Wizualizacje architektoniczne
[trustindex no-registration=google]

Jest oczywiście więcej korzyści wynikających ze współpracy z nami i chętnie ci o nich opowiemy. Teraz jednak, gdy mamy nadzieję bardziej przekonałyśmy Cię do siebie, ( mrugnij, mrugnij ), może zechciałabyś porozmawiać z nami w jaki sposób my możemy pomóc Tobie ? Po prostu opowiedz nam o swoim projekcie, a my skontaktujemy się z Tobą! (I poważnie, nie martw się. Nie będzie presji … jesteśmy super normalne i fajnie się z nimi rozmawia!). Poza tym jesteśmy w stanie w ciągu 5 minut rozmowy z Tobą odgadnąć jakie lubisz kolory i styl – poważnie, sprawdź nas 😉

właścicielka

Architekt wnętrz:
Agnieszka Wojciechowska

Firmę Abrys założyłam w 2005 roku co było naturalną konsekwencją ukończenia studiów architektonicznych na Poznańskiej Politechnice. Już wtedy wiedziałam, że praca we własnym biurze projektowym to jest ten rodzaj działania, w jakim odnajdę się najlepiej. Pełna kontrola nad każdym etapem pracy, ale również możliwość skupiania się na technicznych aspektach projektu to jest to, co zawsze chciałam robić.

W zasadzie od samego początku towarzyszyła mi koleżanka ze studiów Agnieszka Nadolińska-Pilarek, która do dziś tworzy ze mną trzon Abrys. To dzięki niej mogę wcielać się w obie role, a przy tym robić to co razem kochamy, projektować wnętrza, które zyskują przy dłuższym użytkowaniu. Nasza pasja związana z funkcjonalnością przewija się praktycznie w każdym projekcie, choć przygoda z architekturą rozpoczęła się od artystycznych zamiłowań lat młodzieńczych. One również wybrzmiewają w naszych pracach.

Jesteśmy małym zespołem i dzięki temu bardzo komunikatywnym. Lata praktyki sprawiają, że bardzo łatwo nawiązujemy kontakt z klientem co pozytywnie wpływa na naszą współpracę. Nasi klienci kochają naszą dbałość o szczegóły oraz to, że rzadko coś stanowi dla nas problem. Kiedy kończymy realizację projektu nasi klienci wydają się chcieć zatrudnić nas ponownie 😉

architekt Agnieszka Wojciechowska
Odpoczynek, też ma znaczenie

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc

Sprawdź co piszą na temat naszego biura, naszej pracy i projektów. Kliknij w link opinie na temat Abrys.  

"Generalnie praca włożona w projektowanie wnętrza Naszego domu, była jak z innego wymiaru."
Zadzwoń do nas

693-628-231

Adres Abrys

ul. Źródlana 6/11
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]