Fraud Blocker

Projektowanie wnętrz medycznych

Zaplanuj swój gabinet medyczny z nami! Projektujemy funkcjonalne i przyjazne wnętrza, które zapewnią komfort Twoim pacjentom. Otwórz drzwi do profesjonalnej praktyki już dziś i spraw, by wizyty były przyjemnością!

projektowanie gabinetów medycznych

W projekcie między innymi

Konsultacja i Analiza Potrzeb

architekci Abrys w pracy w biurze

Warianty Projektu Funkcjonalnego

warianty projektu funkcjonalnego

Dokumentacja Techniczna

rzut techniczny dla projektu gabinetu medycznego

Wizualizacje Pomieszczeń

projekt i inspiracja dla recepcji w przestrzeni medycznej, gabinetach lekarskich

Zestawienie Kosztów

projekt wnętrz medycznych, koszty

Nadzór nad Realizacją

remont domu z abrys

Dlaczego Abrys

Doświadczenie

Jako architekci wnętrz działamy nieprzerwanie ponad 15 lat. W tym czasie rozwiązaliśmy wiele skomplikowanych sytuacji, dzięki czemu nasi klienci osiągnęli zamierzone cele.

Praktyka

W swojej pracy pracowaliśmy już nad gabinetami lekarskimi. Nie czujemy się specjalistami. Jednak dzięki naszemu zaangażowaniu działają one prężnie, po dziś dzień.

Wykształcenie

Bez tego nie proponowalibyśmy współpracy. Dziś wiemy, że nasze wykształcenie pozwala solidnie, a przede wszystkim odpowiednio technicznie podejść do tego rodzaju projektów. Wiemy, że są one prawidłowo przygotowane.

Przebieg współracy

Projekt poprzedzamy szczegółową rozmową o Twoim miejscu pracy, o tym co przeszkadza a co ułatwia funkcjonowanie. Ustalamy tez czego tak naprawdę potrzebujesz od nas czyli od projektantów a co  niekoniecznie jest Ci potrzebne. Wykonujemy też inwentaryzację Twojego lokalu czyli pomiary i zdjęcia.

Podstawą udanej i zgodnej  współpracy jest przejrzyste określenie warunków na jakich współdziałamy.

Jest to projekt przedstawiony na rzutach z góry wraz z rozmieszczeniem sprzętów wraz z wymiarami i opisem. Jest to pierwszy krok w projekcie Twojego gabinetu, mający na celu odkrycie możliwości ergonomicznych. Przedstawiamy wszystkie według nas godne uwagi układy przedstawiając wady i zalety poszczególnych  koncepcji. Trzymamy się zasad sanepidu.

Opierając się na wybranym układzie oraz rozmowie wstępnej  przygotowujemy wizualizacje podstawowe. Pokazujemy jak wygląda przestrzeń, schematycznie widać też materiały i kolory. Jest to uzupełnienie etapu funkcjonalnego

Do przedstawionych wizualizacji podstawowych zbieramy materiały i sprzęty. Warto je zobaczyć na żywo więc wskazujemy miejsca gdzie możesz je obejrzeć.

Po zaakceptowaniu materiałów przechodzimy do tworzenia realistycznych wizualizacji. Teraz widać, jak światło, faktury i kolory rzeczywiście wyglądają w projekcie wnętrza.

Wizja musi być możliwa do realizacji. Po potwierdzeniu wizualizacji, materiałów przygotowujemy dokumentację techniczną dla wykonawców oraz szczegółowe wytyczne dla stolarza

Od poczatku czyli rozmowy wstępnej pracujemy na określonym budżecie. Począwszy od prezentacji materiałów mających wpływ na rysunki wyonawcze a skończywszy na szafkach w recepcji. Otrzymasz więc zestawienie materiałów i sprzętów wraz z ilościami i adresami  gdzie co kupić lub zamówić.

Co zawiera projekt

 • projekt funkcjonalny w kilku wariantach. Przedstawiamy na rzutach z góry z opisem i wymiarami możliwości funkcjonalne pomieszczeń. Przedstawiamy wszystkie według nas najlepsze ustawienia. – opracowanie wariantów ustawień sprzętów pod dany gabinet
 • wizualizacje wszystkich lub wybranych pomieszczeń uproszczone i realistyczne z ustalonego rzutu,
  sprawdzenie wymagań i wytycznych według zasad sanepidu
 • rysunek z punktami elektrycznymi
 • rysunek z punktami wodno – kanalizacyjnymi oraz c.o.
 • projekt sufitów obniżonych i zabudów
 • projekt podłogi wraz z doborem materiałów
 • dobór opraw oświetleniowych zgodnych z normami
 • projekt mebli na wymiar
 • dobór elementów dekoracyjnych ( dodatki, obrazy, dekoracja okien itp.)
 • wykończenie ścian ( dobór kolorów farb, okładzin, tapet, struktur itp.)
 • dobór materiałów, sprzętów wraz z ilościami, cenami oraz namiarami na sklepy

Kilka naszych realizacji

Centrum Specjalistyczne Usługi Medyczne link do strony. Zespół gabinetów specjalistycznych zaprojektowany w przyziemiu kamienicy na Jeżycach w Poznaniu. Projekt wraz ze strefą wejścia obejmował także dobór dodatków i elementów dekoracyjnych specjalnie dla tych pomieszczeń opracowanych.
Klinika Dermatologii Estetycznej i Laserowej PRODERMA link do strony. Budynek magazynowy zaadoptowany na potrzeby klinki medycyny estetycznej. Działania przy projekcie obejmowały adaptację budynku, szczegółowy projekt a także opracowanie banerów reklamowych i piktogramów.
Gabinet ginekologiczny Endomed link do strony. Projekt gabinetu w Warszawie zaprojektowany całkowicie on line a czasie pandemii.

Pomieszczenia usługowe w nowobudowanym bloku przystosowane dla Gabinetów Stomatologicznych, Implantologicznych.
Właściwy projekt wraz z nadzorem poprzedzony był wnikliwą analizą różnych pomieszczeń i wyborem najlepszej kombinacji lokali do założeń inwestorów.

Skontaktuj się z nami

kontakt na wnetrza medyczne
Zadzwoń do nas

Projektant wnętrz
Agnieszka Wojciechowska
693-628-231
Projektant wnętrz
Agnieszka Nadolińska-Pilarek
601-955-508

Nasz adres

Abrys projektowanie wnętrz
ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]

Scroll to Top