Ile kosztuje projekt salonu w Abrys

Projekt salonu – dlaczego jest ważny.

Salon to najważniejsze pomieszczenie w domu. Nierzadko połączone z innymi przestrzeniami, z którymi się płynnie przenika. Tam skupia się życie całej rodziny, jest odbiciem gustów, pasji i stylu życia domowników. To właśnie to pomieszczenie wymaga od projektanta pogodzenia nieco różnych upodobań mieszkańców, ujawnienia ich dobrych stron a czasem przekonania do pewnych, nie do końca dla nich oczywistych rozwiązań.

Salon – miejsce spotkań wszystkich domowników.

Dzięki nam znajdziesz miejsce na swoje hobby, przestrzeń do robienia ulubionych rzeczy, spędzania czasu z dziećmi, gotowania, spania, jedzenia.

Przykładowe salony naszych klientów

Kto będzie projektował Twój salon

Obie ukończyłyśmy Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej z tytułem magister inżynier architekt, a od 2005 roku do dnia dzisiejszego, wspólnie i nieprzerwanie projektujemy wnętrza dla naszych klientów. 

Ile to w końcu kosztuje ?

Przykładowe zakresy prac projektowych wraz z cenami w dwóch wariantach podstawowych. Możliwe są także opcje pośrednie. Projekt salonu jaki oferujemy zawiera nie tylko dobór np. mebli i kolorów do jednego pomieszczenia ale również do przenikających się z nim pomieszczeń ( korytarz, kuchnia, jadalnia ). W ramach projektu wybieramy: podłogi, lampy, kolor ścian, projektujemy sufity obniżone, proponujemy dekoracje okien, proponujemy też pasujące dodatki.

  • Projekt koncepcyjny

    Kilka propozycji układów funkcjonalnych salonu a  z najlepszego zostaną wykonane wizualizacje. Zbieramy dodatkowo niektóre użyte w projekcie materiały ( np. podłogę, kolor ścian, oświetlenie itp). Funkcje oraz wymiary mebli opisujemy na rzucie z góry. Wariant bez szczegółowych rysunków dla potrzeb prac budowlanych. Cena od 50 zł za mkw( zależy od wielkości salonu oraz powiązanych funkcji).

  • Projekt kompleksowy

    Od inwentaryzacji, poprzez rysunki koncepcyjne, model 3d i wizualizacje, rysunki dla potrzeb prac budowlanych, szczegółowe, dobór materiałów, sprzętów. Jest to w pełni kompleksowa usługa, dla tych najbardziej wymagających. Oprócz wykonania realistycznych wizualizacji przygotowujemy rysunki niezbędne do wykonania drobnych przeróbek lub kompleksowego remontu ( rozmieszczenie punktów elektrycznych, układ posadzki, zabudowy, sufity obniżone oraz  propozycje dekoracji okien i dobór dodatków. Podajemy także namiary na wykonawców, salony gdzie można zakupić proponowane materiały i sprzęty wraz z ilościami do zakupienia. Cena od 100 zł za mkw ( zależy od wielkości salonu oraz powiązanych funkcji).

Kontakt w sprawie salonu

Skorzystaj z okazji i napisz do nas

* pól bez gwiazdek nie trzeba wypełniać

Więcej informacji kontaktowych znajdziecie pod linkiem kontakt z Abrys – zapraszamy.