Fraud Blocker
ile kosztuje

Projekt salonu

Dlaczego jest ważny

Salon to najważniejsze pomieszczenie w domu. Nierzadko połączone z innymi przestrzeniami, z którymi się płynnie przenika. Tam skupia się życie całej rodziny, jest odbiciem gustów, pasji i stylu życia domowników. To właśnie z tych powodów projekt salonu wymaga od projektanta pogodzenia nieco różnych upodobań mieszkańców, ujawnienia ich dobrych stron a czasem przekonania do pewnych, nie do końca dla nich oczywistych rozwiązań.

Salon to również miejsce spotkań wszystkich domowników. Projektowanie salonu to coś, ,dzięki czemu znajdziesz miejsce na swoje hobby, przestrzeń do robienia ulubionych rzeczy, spędzania czasu z dziećmi, gotowania, spania, jedzenia.

projektowanie salonu

przykładowe ceny ?

Przykładowe zakresy prac projektowych wraz z cenami w dwóch wariantach podstawowych. Możliwe są także opcje pośrednie. Projekt salonu jaki oferujemy zawiera nie tylko dobór np. mebli i kolorów do jednego pomieszczenia ale również do przenikających się z nim pomieszczeń ( korytarz, kuchnia, jadalnia ). W ramach pracy wybieramy: podłogi, lampy, kolor ścian, projektujemy sufity obniżone, proponujemy dekoracje okien, proponujemy też pasujące dodatki.

  • Salon projekt koncepcyjny

    Kilka propozycji układów funkcjonalnych salonu a  z najlepszego zostaną wykonane wizualizacje. Zbieramy dodatkowo niektóre użyte w projekcie materiały ( np. podłogę, kolor ścian, oświetlenie itp). Funkcje oraz wymiary mebli opisujemy na rzucie z góry. Wariant bez szczegółowych rysunków dla potrzeb prac budowlanych. Cena od 80 zł za mkw ( zależy od wielkości salonu oraz powiązanych funkcji).

  • Projekt salonu kompleksowy

    Od inwentaryzacji, poprzez rysunki koncepcyjne, model 3d i wizualizacje, rysunki dla potrzeb prac budowlanych, szczegółowe, dobór materiałów, sprzętów. Jest to w pełni kompleksowa usługa, dla tych najbardziej wymagających. Oprócz wykonania realistycznych wizualizacji przygotowujemy rysunki niezbędne do wykonania drobnych przeróbek lub kompleksowego remontu ( rozmieszczenie punktów elektrycznych, układ posadzki, zabudowy, sufity obniżone oraz  propozycje dekoracji okien i dobór dodatków. Podajemy także namiary na wykonawców, salony gdzie można zakupić proponowane materiały i sprzęty wraz z ilościami do zakupienia. Cena od 120 zł za mkw ( zależy od wielkości salonu oraz powiązanych funkcji).

a co mówią

nasi klienci ?

cytat z referencji Abrys
"Wybór Agnieszki jako projektanta wnętrz w naszym nowym domu był najlepszą decyzją jaką podjęliśmy. (..) pierwszy projekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wpisał się w mój gust i moje wymagania w 100%"
projektowanie wnętrz dla Abrys z Poznania
Marta i Grzegorz
" Generalnie praca włożona w projektowanie wnętrza Naszego domu była jak z innego wymiaru."
referencja abrys
Beata i Leszek
" Polecam Pracownię Projektową Abrys, jako firmę, która świetnie sprawdziła się w roli projektanta wnętrz i przewodnika po polskich realiach wnętrzarskich."
opinia o abrys.net
Tanya. A. Norman
Projekty salonu w Abrys tworzymy dzięki
Arcadia Logo
Sketchup Pro Logo
Vray logo
Zadzwoń do nas

693-628-231

Nasz adres

Abrys ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

kontakt mailowy

[email protected]

Scroll to Top