Fraud Blocker
Co warto wiedzieć w temacie

Projektowania kuchni

pytanie brzmi

dlaczego w Abrys ?

Myśląc o nowej kuchni czy jej wymianie, remoncie – masz do wyboru kilka opcji. Dwie najczęstsze to próba własnych sił, albo wizyta w salonie, sklepie z kuchniami. Oba wyjścia mają swoje plusy. Jednak współpraca z projektantem, daje korzyści, których na próżno szukać gdzie indziej. Spójrz poniżej i zobacz co zyskasz, czego unikniesz.

Dlaczego warto projektować kuchnię w Abrys.

1. Nie jesteśmy zobligowani do projektowania kuchni z produktów w salonie, sklepie. Wybieramy to co chcesz, nie to co jest.

2. Darmowy projekt w salonie czy sklepie, może posiadać ukryte koszty na późniejszym etapie.

3. Jesteśmy architektami z wykształcenia. Dzięki temu masz pewność, że projekt zostanie wykonany poprawnie i nic cię nagle nie zaskoczy.

4. Jesteśmy projektantami wnętrz, dlatego nasz projekt nie musi obejmować tylko ustawienia mebli kuchennych i sprzętów. 

5. Projektujemy całe domy, mieszkania. Dlatego mamy w nawyku projektowanie spójnych pomieszczeń z resztą przestrzeni.

6. Z doświadczenia wiemy, że projekt kuchni to nie  rozrysowanie planu, ale często wizyta “na budowie”. Możemy wstać od biurka i podjechać.

7. Współpracujemy z niejednym sklepem czy salonem, aby Twoja kuchnia wyglądała tak jak chcesz.

Przykłady cen

projektu kuchni

Przykładowe zakresy prac projektowych wraz z cenami w dwóch wariantach podstawowych. Możliwe są także opcje pośrednie.

Projektowanie kuchni jakie oferujemy zawiera nie tylko rozmieszczenie szafek ,ale również pozwala zaplanować cały remont. Dobieramy więc także płytki, panele, lampy, kolor ścian, projektujemy sufity obniżone, proponujemy dekoracje okien, a także współpracujemy z producentami mebli kuchennych. To sprawia, że projekty kuchni są od ręki do wykonania.

  • Projekt koncepcyjny

    Kilka propozycji układów funkcjonalnych kuchni a  z najlepszego zostaną wykonane wizualizacje. Zbieramy dodatkowo niektóre użyte w projekcie materiały ( np. materiał i kolor frontów, blatu, oświetlenie itp). Meble kuchenne, ich funkcje oraz wymiary opisujemy na rzucie z góry. Wariant bez szczegółowych rysunków dla potrzeb prac budowlanych. Cena od 80 zł za mkw ( zależy od wielkości kuchni).

  • Projekt kompleksowy

    Od inwentaryzacji, poprzez rysunki koncepcyjne, model 3d i wizualizacje, rysunki dla potrzeb prac budowlanych, szczegółowe, dobór materiałów, sprzętów agd. Jest to w pełni kompleksowa usługa projektowania kuchni, dla tych najbardziej wymagających. Oprócz opracowania rysunków mebli przygotowujemy rysunki niezbędne do wykonania drobnych przeróbek lub kompleksowego remontu ( rozmieszczenie punktów elektrycznych, układ posadzki, zabudowy, sufity obniżone oraz  propozycje dekoracji okien i dobór dodatków. Podajemy także namiary na wykonawców, salony gdzie można zakupić proponowane materiały i sprzęty wraz z ilościami do zakupienia. Cena od 120 zł za mkw ( zależy od wielkości kuchni).

Masz więcej pytań o cenę projektu lub jego zakres ? Napisz do nas, z chęcią poznamy Twoją wizję kuchni.

reklama Lidl

z kuchnią Abrys ?

Tak, to prawda, kuchnia, którą projektowaliśmy dla jednego z naszych klientów, stała się tłem reklamy marki Lidl. Zresztą zobaczcie sami, poniżej zdjęcia z realizacji oraz sama reklama.

Zapraszamy do naszego newslettera o aranżacji wnętrz i remontach! Odkryj nieograniczone możliwości przemiany swojego domu w wymarzoną przestrzeń. Poznaj praktyczne wskazówki, inspirujące pomysły i sprawdzone techniki, które ożywią Twoje wnętrza. Zapisz się już dziś i odkryj, jak stworzyć unikalne miejsce, w którym każdy detal odda twoją osobowość. Zaczaruj swoje wnętrza i ciesz się pięknem swojego nowego domu!
Słów kilka o Abrys
Co o nas mówią

nasi klienci ?

cytat z referencji Abrys
"Wybór Agnieszki jako projektanta wnętrz w naszym nowym domu był najlepszą decyzją jaką podjęliśmy. (..) pierwszy projekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wpisał się w mój gust i moje wymagania w 100%"
projektowanie wnętrz dla Abrys z Poznania
Marta i Grzegorz
" Generalnie praca włożona w projektowanie wnętrza Naszego domu była jak z innego wymiaru."
referencja abrys
Beata i Leszek
" Polecam Pracownię Projektową Abrys, jako firmę, która świetnie sprawdziła się w roli projektanta wnętrz i przewodnika po polskich realiach wnętrzarskich."
opinia o abrys.net
Tanya. A. Norman

Potrzebujesz czegoś więcej niż projektu kuchni ?

Sprawdź dlaczego warto z nami zabrać się za remont domu czy mieszkania.

Zadzwoń w sprawie kuchni

693-628-231

Nasz adres

Abrys ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]

Scroll to Top