Ile kosztuje projekt kuchni w Abrys

Decydując się na współpracę z Abrys masz gwarancję solidnie wykonanej pracy. Oszczędzamy czas i pieniądze, a przy tym tworzymy coś wyjątkowego. Nasze doświadczenie pozwala nam wybierać najlepsze rozwiązania, materiały czy sprzęty, aby zawsze maksymalnie wykorzystać powierzchnię. Współpracujemy z wykonawcami, aby efekt końcowy spełnił Twoje oczekiwania.

Krótko o korzyściach ze współpracy z Abrys

Oszczędzasz pieniądze.

Planowanie daje możliwość podsumowania wydatków zanim jeszcze do nich dojdzie. Szukamy oszczędności tam gdzie to możliwe. Z wielu elementów można zrezygnować ale pokażemy Ci te, które są niezbędne aby efekt był zachwycający.

Oszczędzasz czas.

Pomożemy zaplanować prace i wskażemy właściwą kolejność decyzji i prac. Znamy się na tym gdzie co kupić więc nie musisz sam tracić czasu na szukaniu sklepów czy wykonawców.

Mamy doświadczenie w dobieraniu współczesnych rozwiązań, materiałów, sprzętów, etc.

Śledzimy branżę, aby wdrażać współczesne rozwiązania do naszych projektów. Staramy się utrzymywać kontakt z dystrybutorami materiałów i sprzętów tak aby być na bieżąco z nowinkami.

Jesteśmy łącznikiem pomiędzy Tobą a wykonawcami.

Nie musisz martwić się wszystkimi nieoczekiwanymi problemami na budowie i jeździć tam codziennie. Możesz powierzyć nam nadzór, a będziemy rozwiązywać problemy w Twoim imieniu.

Maksymalnie zagospodarujemy powierzchnię.

Potrafimy wykorzystać każde pomieszczenie – nie przeszkadza nam mały lub o nietypowych proporcjach metraż.

Przykładowe kuchnie, z których nasi klienci byli zadowoleni

Zobacz co o nas mówią

Więcej zadowolonych klientów i ich opinii na nasz temat znajdziesz pod tym linkiem dlaczego warto współpracować z Abrys.

Kto będzie projektował Twoją kuchnię ?

Obie ukończyłyśmy Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej z tytułem magister inżynier architekt, a od 2005 roku do dnia dzisiejszego, wspólnie i nieprzerwanie projektujemy wnętrza dla naszych klientów. 

Ile to w końcu kosztuje

Przykładowe zakresy prac projektowych wraz z cenami w dwóch wariantach podstawowych. Możliwe są także opcje pośrednie. Projekt kuchni jaki oferujemy zawiera nie tylko rozmieszczenie szafek ale również pozwala zaplanować cały remont. Dobieramy więc także płytki, panele, lampy, kolor ścian, projektujemy sufity obniżone, proponujemy dekoracje okien. 

  • Projekt koncepcyjny

    Kilka propozycji układów funkcjonalnych kuchni a  z najlepszego zostaną wykonane wizualizacje. Zbieramy dodatkowo niektóre użyte w projekcie materiały ( np. materiał i kolor frontów, blatu, oświetlenie itp). Funkcje oraz wymiary mebli opisujemy na rzucie z góry. Wariant bez szczegółowych rysunków dla potrzeb prac budowlanych. Cena od 70 zł za mkw ( zależy od wielkości kuchni).

  • Projekt kompleksowy

    Od inwentaryzacji, poprzez rysunki koncepcyjne, model 3d i wizualizacje, rysunki dla potrzeb prac budowlanych, szczegółowe, dobór materiałów, sprzętów agd. Jest to w pełni kompleksowa usługa, dla tych najbardziej wymagających. Oprócz opracowania rysunków mebli przygotowujemy rysunki niezbędne do wykonania drobnych przeróbek lub kompleksowego remontu ( rozmieszczenie punktów elektrycznych, układ posadzki, zabudowy, sufity obniżone oraz  propozycje dekoracji okien i dobór dodatków. Podajemy także namiary na wykonawców, salony gdzie można zakupić proponowane materiały i sprzęty wraz z ilościami do zakupienia. Cena od 100 zł za mkw ( zależy od wielkości kuchni).

a teraz BONUS

Skontaktuj się z nami właśnie teraz, a projekt kompleksowy otrzymasz w cenie projektu koncepcyjnego. Możliwość skorzystania z oferty bonusowej jest ograniczona czasowo, dlatego najlepiej od razu zadzwoń do nas na numer 693 628 231 i zarezerwuj ten bonus dla siebie. Jeśli nie możesz w tej chwili skorzystać z telefonu – wypełnij poniższy formularz, daj nam znać, że jesteś zainteresowany. To nic nie kosztuje !

Skorzystaj z okazji i napisz do nas

* pól bez gwiazdek nie trzeba wypełniać

Kuchnia Abrys w reklamie Lidl ?

Tak, to prawda, kuchnia, którą projektowaliśmy dla jednego z naszych klientów, stała się tłem reklamy marki Lidl. Zresztą zobaczcie sami, poniżej zdjęcia z realizacji oraz sama reklama.

Mamy nadzieję, że przekonałyśmy Cię iż warto powierzyć nam swoją kuchnię 😉 Wróć do formularza po bonus