jaki jest koszt

Projektu kuchni

Czym jest

projektowanie kuchni

Wiele osób uważa, że kuchnia to serce każdego domu. To tutaj każdego ranka, witamy się z najbliższymi przygotowując śniadanie czy filiżankę kawy. Zasługujemy na to, aby początek dnia rozpoczął się  się w spokojnym otoczeniu. Poza porankiem, kuchnia i tak stała się centralnym miejscem spotkań całej rodziny, to w niej najczęściej spotykamy się i rozmawiamy o ważnych dla nas kwestiach.  Dlatego też projektowanie kuchni jest istotne i warto je wykonać zgodnie z naszymi oczekiwaniami. W Abrys mamy to na uwadze 😉 

jakie są w końcu ceny

takiego projektu ?

Przykładowe zakresy prac projektowych wraz z cenami w dwóch wariantach podstawowych. Możliwe są także opcje pośrednie. Projektowanie kuchni jakie oferujemy zawiera nie tylko rozmieszczenie szafek ,ale również pozwala zaplanować cały remont. Dobieramy więc także płytki, panele, lampy, kolor ścian, projektujemy sufity obniżone, proponujemy dekoracje okien, a także współpracujemy z producentami mebli kuchennych co sprawia, że projekty kuchni są od ręki do wykonania.

  • Projekt koncepcyjny

    Kilka propozycji układów funkcjonalnych kuchni a  z najlepszego zostaną wykonane wizualizacje. Zbieramy dodatkowo niektóre użyte w projekcie materiały ( np. materiał i kolor frontów, blatu, oświetlenie itp). Funkcje oraz wymiary mebli opisujemy na rzucie z góry. Wariant bez szczegółowych rysunków dla potrzeb prac budowlanych. Cena od 70 zł za mkw ( zależy od wielkości kuchni).

  • Projekt kompleksowy

    Od inwentaryzacji, poprzez rysunki koncepcyjne, model 3d i wizualizacje, rysunki dla potrzeb prac budowlanych, szczegółowe, dobór materiałów, sprzętów agd. Jest to w pełni kompleksowa usługa projektowania kuchni, dla tych najbardziej wymagających. Oprócz opracowania rysunków mebli przygotowujemy rysunki niezbędne do wykonania drobnych przeróbek lub kompleksowego remontu ( rozmieszczenie punktów elektrycznych, układ posadzki, zabudowy, sufity obniżone oraz  propozycje dekoracji okien i dobór dodatków. Podajemy także namiary na wykonawców, salony gdzie można zakupić proponowane materiały i sprzęty wraz z ilościami do zakupienia. Cena od 100 zł za mkw ( zależy od wielkości kuchni).

reklama Lidl

z kuchnią Abrys ?

cytat z referencji Abrys

Tak, to prawda, kuchnia, którą projektowaliśmy dla jednego z naszych klientów, stała się tłem reklamy marki Lidl. Zresztą zobaczcie sami, poniżej zdjęcia z realizacji oraz sama reklama.

Projektujemy na
Zadzwoń w sprawie projektu

693-628-231

Adres Abrys

ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

kontakt@abrys.net