Fraud Blocker

Funkcjonalny projekt wnętrza

Funkcjonalność w centrum uwagi : projekt wnętrza, który spełni Twoje oczekiwania. Przemyślane układy pomieszczeń będą sprzyjać płynności poruszania po całym domu, ułatwiając codzienne funkcjonowanie. Optymalnie zaplanowana przestrzeń ujawni potencjał każdego miejsca, nadając mu celowość i znaczenie.

projekt funkcjonalny wnętrza salonu

W projekcie między innymi

Konsultacja i Analiza Potrzeb

architekci Abrys w pracy w biurze

Warianty Projektu Funkcjonalnego

warianty projektu funkcjonalnego

Dokumentacja Techniczna

Dlaczego Abrys

Doświadczenie

Jako architekci wnętrz działamy nieprzerwanie ponad 15 lat. W tym czasie rozwiązaliśmy wiele skomplikowanych sytuacji, dzięki czemu nasi klienci osiągnęli zamierzone cele.

Praktyka

Od lat koncentrujemy się na praktyczności wnętrz. Każdy projekt to dla nas okazja do pokazania, jak funkcjonalne mogą być przestrzenie mieszkalne, łącząc w sobie wygodę, estetykę i harmonię.

Wykształcenie

Bez tego nie proponowalibyśmy współpracy. Dziś wiemy, że nasze wykształcenie pozwala solidnie, a przede wszystkim odpowiednio technicznie podejść do tego rodzaju projektów. Wiemy, że są one prawidłowo przygotowane.

Przebieg współracy

Projekt poprzedzamy szczegółową rozmową o Twoim stylu życia, sposobie w jaki odpoczywasz, Twoich potrzebach mieszkaniowych. Ustalamy tez czego tak naprawdę potrzebujesz od nas czyli od projektantów a co  niekoniecznie jest Ci potrzebne. Wykonujemy też inwentaryzację Twojego domu czyli pomiary i zdjęcia.

Podstawą udanej i zgodnej  współpracy jest przejrzyste określenie warunków na jakich współdziałamy.

Jest to projekt przedstawiony na rzutach z góry wraz z rozmieszczeniem sprzętów wraz z wymiarami i opisem. Jest to pierwszy krok w projekcie Twojego domu, mający na celu odkrycie możliwości ergonomicznych. Przedstawiamy wszystkie według nas godne uwagi układy przedstawiając wady i zalety poszczególnych  koncepcji.

Na podstawie ustalonego układu przygotowujemy wytyczne dla wykonawców do przygotowania rysunków z punktami elektrycznymi, wodnymi, zmian układu ścian

Skontaktuj się z nami

kontakt na projekty funkcjonalne
Zadzwoń do nas

Projektant wnętrz
Agnieszka Wojciechowska
693-628-231
Projektant wnętrz
Agnieszka Nadolińska-Pilarek
601-955-508

Nasz adres

Abrys projektowanie wnętrz
ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]

Scroll to Top