Fraud Blocker

Projekt wnętrza z nadzorem

Projekt z nadzorem to rozwiązanie, które zapewni Ci spokój i pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nie tylko stworzymy dla Ciebie piękny projekt wnętrza, ale także będziemy czuwać nad jego realizacją od początku do końca. Wszystko w oparciu o Twój budżet i ulubiony styl.
architekt agnieszka wojciechowska nadzoruje prace na budowie

Dlaczego Abrys

Doświadczenie

Jako architekci wnętrz działamy nieprzerwanie ponad 15 lat. W tym czasie rozwiązaliśmy wiele skomplikowanych sytuacji, dzięki czemu nasi klienci osiągnęli zamierzone cele.

Praktyka

W naszej praktyce codziennie mamy do czynienia z projektami pod naszym nadzorem. Wydaje się, że rozwiązaliśmy już niemal wszystkie możliwe wyzwania związane z budową wnętrz. Czyż nie byłoby rozsądne skorzystać z naszego doświadczenia?

Wykształcenie

Bez tego nie proponowalibyśmy współpracy. Dziś wiemy, że nasze wykształcenie pozwala solidnie, a przede wszystkim odpowiednio technicznie podejść do tego rodzaju projektów. Wiemy, że są one prawidłowo przygotowane.

W projekcie między innymi

Konsultacja i Analiza Potrzeb

architekci Abrys w pracy w biurze

Warianty Projektu Funkcjonalnego

warianty projektu funkcjonalnego

Dokumentacja Techniczna

Wizualizacje Pomieszczeń

projekt i inspiracja dla recepcji w przestrzeni medycznej, gabinetach lekarskich

Zestawienie
Kosztów

projekt wnętrz medycznych, koszty

Nadzór
nad Realizacją

remont domu z abrys

Jedną z dróg do zadowolenia z założonego celu, może być współpraca z ludźmi, którzy tą drogę pokonali już kilka razy. To jest potencjał, z którego warto skorzystać. Projekt i wsparcie jakie otrzymujesz jest podbudowane zdobytą wiedzą, doświadczeniem. Oszczędność pieniędzy, czasu oraz spokój w trakcie realizacji to nie jedyne walory współpracy z Abrys.

Przebieg współracy

Projekt poprzedzamy szczegółową rozmową o Twoim stylu życia, sposobie w jaki odpoczywasz, Twoich potrzebach mieszkaniowych. Ustalamy tez czego tak naprawdę potrzebujesz od nas czyli od projektantów a co  niekoniecznie jest Ci potrzebne. Wykonujemy też inwentaryzację Twojego domu czyli pomiary i zdjęcia.

Podstawą udanej i zgodnej  współpracy jest przejrzyste określenie warunków na jakich współdziałamy.

Jest to projekt przedstawiony na rzutach z góry wraz z rozmieszczeniem sprzętów wraz z wymiarami i opisem. Jest to pierwszy krok w projekcie Twojego domu, mający na celu odkrycie możliwości ergonomicznych. Przedstawiamy wszystkie według nas godne uwagi układy przedstawiając wady i zalety poszczególnych  koncepcji.

Opierając się na wybranym układzie oraz rozmowie wstępnej  przygotowujemy wizualizacje podstawowe. Pokazujemy jak wygląda przestrzeń, schematycznie widać tez materiały i kolory. Jest to uzupełnienie etapu funkcjonalnego

Do przedstawionych wizualizacji podstawowych zbieramy materiały i sprzęty. Warto je zobaczyć na żywo więc wskazujemy miejsca gdzie możesz je obejrzeć.

Po potwierdzeniu materiałów przygotowujemy wizualizacje realistyczne. Teraz widać jak światło, faktury, kolory współgrają we wnętrzu.

Wizja musi być możliwa do realizacji. Po potwierdzeniu wizualizacji, materiałów przygotowujemy dokumentację techniczną dla wykonawców oraz szczegółowe wytyczne dla stolarza.

Od początku czyli rozmowy wstępnej pracujemy na określonym budżecie. Począwszy od prezentacji materiałów mających wpływ na rysunki wykonawcze a skończywszy na kanapie. Otrzymasz więc zestawienie materiałów i sprzętów wraz z ilościami i adresami  gdzie co kupić lub zamówić.

Jesteśmy obecne na budowie, przy zamówieniach, odpowiadamy na problemy rodzące się w trakcie realizacji. Nadzór polega na wizytowaniu budowy, koordynacji zamówień, pilnowaniu aby naszym klientom ten czas kojarzył się wyłącznie pozytywnie, bez niepotrzebnego stresu. 

Skontaktuj się z nami

kontakt na wnetrza medyczne
Zadzwoń do nas

Projektant wnętrz
Agnieszka Wojciechowska
693-628-231
Projektant wnętrz
Agnieszka Nadolińska-Pilarek
601-955-508

Nasz adres

Abrys projektowanie wnętrz
ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]

Scroll to Top