Fraud Blocker

Projekt wnętrza online

Dzięki współpracy na odległość zyskujesz wygodę i elastyczność, a efektywna komunikacja online pozwoli Ci aktywnie uczestniczyć w procesie projektowania. Zapewniamy niezapomniane doświadczenie, które pozwoli Ci odkryć i wyrazić swoje prawdziwe „ja” poprzez unikalne aranżacje. Odnajdź harmonię, komfort i funkcjonalność w Twoim wymarzonym wnętrzu
Projekt wnętrza online

W projekcie między innymi

Konsultacja i Analiza Potrzeb

architekci Abrys w pracy w biurze

Warianty Projektu Funkcjonalnego

warianty projektu funkcjonalnego

Dokumentacja Techniczna

Wizualizacje Pomieszczeń

projekt i inspiracja dla recepcji w przestrzeni medycznej, gabinetach lekarskich

Kolorystyka
i materiały

dobór kolorów i materiałów do wnętrza

Zestawienie
Kosztów

koszty związane z projektem wnętrza online

Dlaczego Abrys

Doświadczenie

Jako architekci wnętrz działamy nieprzerwanie ponad 15 lat. W tym czasie rozwiązaliśmy wiele skomplikowanych sytuacji, dzięki czemu nasi klienci osiągnęli zamierzone cele.

Praktyka

W swojej pracy wykonywaliśmy już projekty wnętrz na odległość. Nasze doświadczenie to kluczowa korzyść jeśli marzysz o funkcjonalnym, wygodnym wnętrzu, które doskonale odzwierciedli Twój osobisty styl.

Wykształcenie

Bez tego nie proponowalibyśmy współpracy. Dziś wiemy, że nasze wykształcenie pozwala solidnie, a przede wszystkim odpowiednio technicznie podejść do tego rodzaju projektów. Wiemy, że są one prawidłowo przygotowane.

Przebieg współracy

Projekt poprzedzamy szczegółową rozmową o Twoim stylu życia, sposobie w jaki odpoczywasz, Twoich potrzebach mieszkaniowych. Ustalamy tez czego tak naprawdę potrzebujesz od nas czyli od projektantów, a co niekoniecznie jest Ci potrzebne. W projekcie on line otrzymujemy od Ciebie pomiar. Pomożemy go wykonać jeśli takiej dokumentacji nie posiadasz.

Podstawą udanej i zgodnej  współpracy jest przejrzyste określenie warunków na jakich współdziałamy.

Jest to projekt przedstawiony na rzutach z góry razem z rozmieszczeniem sprzętów, wymiarami i opisem. Jest to pierwszy krok w projekcie Twojego domu, mający na celu odkrycie możliwości ergonomicznych. Przedstawiamy wszystkie, według nas, godne uwagi układy, przedstawiając wady i zalety poszczególnych koncepcji.
Opierając się na wybranym układzie oraz rozmowie wstępnej, przygotowujemy wizualizacje podstawowe. Pokazujemy jak wygląda przestrzeń, schematycznie widać też materiały i kolory. Jest to uzupełnienie etapu funkcjonalnego.
Do przedstawionych wizualizacji podstawowych zbieramy materiały i sprzęty. Warto je zobaczyć na żywo więc wskazujemy miejsca gdzie możesz je obejrzeć.
Po potwierdzeniu materiałów przygotowujemy wizualizacje realistyczne. Teraz widać jak światło, faktury, kolory współgrają we wnętrzu.
Wizja musi być możliwa do realizacji. Po potwierdzeniu wizualizacji, materiałów – przygotowujemy dokumentację techniczną dla wykonawców oraz szczegółowe wytyczne dla stolarza.
Od początku czyli rozmowy wstępnej pracujemy na określonym budżecie. Począwszy od prezentacji materiałów mających wpływ na rysunki wykonawcze, a skończywszy na kanapie. Otrzymasz więc zestawienie materiałów i sprzętów wraz z ilościami i adresami gdzie co kupić lub zamówić.

Masz pytania ? Napisz do nas

kontakt na wnetrza online
Zadzwoń do nas

Projektant wnętrz
Agnieszka Wojciechowska
693-628-231
Projektant wnętrz
Agnieszka Nadolińska-Pilarek
601-955-508

Nasz adres

Abrys projektowanie wnętrz
ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]

Scroll to Top