Fraud Blocker

Projekty wnętrz Poznań

Doświadcz poznańskiego stylu i jakości z obsługą Abrys

Czy też uważasz, że bezpośredni kontakt z projektantem jest lepszy i daje większą kontrolę nad decyzjami projektowymi ?

Współpraca z Abrys na terenie Poznania pozwala uniknąć wielu sytuacji, które mogą wpływać na ostateczny rezultat.

Możliwość fizycznej oceny nieruchomości bardzo ułatwia stworzenie projektu dobrze wykorzystującego przestrzeń. 

Bezpośredni kontakt klient – projektant, często przyspiesza realizację projektu. Łatwiej jest uniknać nieporozumień czy nawet błędów.

Znajomość lokalnych dostawców czy wykonawców pozwala na duże oszczędności, również czasowe. Poprawia całą koordynację prac i daje projektantowi możliwość szybkiej reakcji np przy  wystąpieniu trudności.

projekt wnętrza realizowany w Poznaniu

Projekt mieszkania w Poznaniu na Wildzie.

Urokliwy choć niewielki metraż rekompensuje stylowy widok z okna na wieże kościoła rynku Wildeckiego. Projekt tego mieszkania był jednoczesnie wyzwaniem i przyjemnością. W takich niełatwych, wymagajacych kreatywnych rozwiązań  realizacjach niezbędna jest szybkość dojazdu na miejsce – tu tak było! To budowy mieliśmy 10 min więc można było reagować na bieżąco. 

Projekt wnętrza domu na poznańskim Świerczewie.

Dom jednorodzinny na przedmieściach Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwych Szacht i …naszego biura.
Dom z połowy XX wieku wymagający gruntownego remontu gwarantuje liczne niespodzianki w trakcie realizacji. Wymiana niemal wszystkich instalacji i dość spore zmiany w ścianach i podziałach okien wymusiły wyprowadzkę na czas remontu.
Obecność nasza jako projektantów na miejscu niemal codziennie zredukowała problemy do minimum – w zasadzie nie pamietamy, aby jakies były 😉

Projekt gabinetów lekarskich w Poznaniu.

Gabinety lekarskie w przyziemiu jednej z kamienic w Poznaniu. Realizacja wymagająca uwagi i dokładności a więc także ciągłego kontaktu. Każdy element do indywidualnego opracowania wymagał wielu konsultacji, kontroli, często korekt.
Obecność obowiazkowa – niemożliwa w przypadku zbyt dużej odległości biura od inwestycji.

 

Mieszkanie w Poznań Tower.

Średniej wielkości mieszkanie na wynajem w nowowybudowanym Tower w Poznaniu. Projekt i relizacja nie były kłopotliwe niemniej warto poczuć ducha tego miejsca aby „wycisnąć” z  projektu cały potencjał. Widok przepiękny, układ pomieszczeń bardzo uniwersalny. Dodatkowo świetna lokalizacja. 

Politechnika Poznańska (jesteśmy absolwentami Wydziału Architektury) dała nam fundament wiedzy inżynierskiej.

Dbamy, aby wnętrza były przytulne, funkcjonalne, a do tego uchwyciły Twój styl i osobowość.

Ponad 15 lat doświadczenia przy różnego rodzaju projektach, remontach dużych i małych pozwala nam unikać większości problemów przy realizacji .

… a nasi klienci po wykonanej pracy, zdają się chcieć zatrudnić nas ponownie 😉