Dobry, tani, Znany

projektant wnętrz

Nieważne czy chcesz remontować swój dom, czy chcesz zaprojektować nowy od podstaw, albo tylko małą łazienkę – szukasz projektanta, architekta wnętrz. Masz zapewne jakąś jego wizję, ale każdy z nas jest troszkę inny. Zobacz kim jest projektant z Abrys z Lubonia pod Poznaniem.

właścicielka

Architekt wnętrz:
Agnieszka Wojciechowska

Firmę Abrys założyłam w 2005 roku co było naturalną konsekwencją ukończenia studiów architektonicznych na Poznańskiej Politechnice. Już wtedy wiedziałam, że praca we własnym biurze projektowym to jest ten rodzaj działania, w jakim odnajdę się najlepiej. Pełna kontrola nad każdym etapem pracy, ale również możliwość skupiania się na technicznych aspektach projektu to jest to, co zawsze chciałam robić.

W zasadzie od samego początku towarzyszyła mi koleżanka ze studiów Agnieszka Nadolińska-Pilarek, która do dziś tworzy ze mną trzon Abrys. To dzięki niej mogę wcielać się w obie role, a przy tym robić to co razem kochamy, projektować wnętrza, które zyskują przy dłuższym użytkowaniu. Nasza pasja związana z funkcjonalnością przewija się praktycznie w każdym projekcie, choć przygoda z architekturą rozpoczęła się od artystycznych zamiłowań lat młodzieńczych. One również wybrzmiewają w naszych pracach.

Jesteśmy małym zespołem i dzięki temu bardzo komunikatywnym. Lata praktyki sprawiają, że bardzo łatwo nawiązujemy kontakt z klientem co pozytywnie wpływa na naszą współpracę. Nasi klienci kochają naszą dbałość o szczegóły oraz to, że rzadko coś stanowi dla nas problem. Kiedy kończymy realizację projektu nasi klienci wydają się chcieć zatrudnić nas ponownie 😉

architekt Agnieszka Wojciechowska
Odpoczynek, też ma znaczenie

Zobacz co na nasz temat mówią nasi klienci

637+

zakończonych projektów

568+

zadowolonych klientów

14

lat doświadczenia

Nasz zespół

Nie ma idealnego podręcznika jak zaprojektować perfekcyjne wnętrze bo dla każdego będzie to coś innego. Sztuką jest znaleźć odpowiednią kombinację przedmiotów, światła, kolorów właściwa dla danej osoby lub sytuacji. Podstawą jest więc zrozumienie wypływające z kontaktu z klientem. To co dla jednego będzie oszałamiające dla drugiego absolutnie nie do przyjęcia. O dziwo dotyczy to także rozwiązań funkcjonalnych, które teoretycznie powinny być uniwersalne.

Dlatego nasza praca i jej efekt to synergia z poszczególnych jej członków, którzy wzajemnie się uzupełniając tworzą coś co kończy się zadowoleniem klienta. To ważne.

Agnieszka Wojciechowska architekt, projektant wnętrz
Agnieszka Wojciechowska
projektant wnętrz
Agnieszka Pilarek architekt wnętrza
Agnieszka Nadolińska-Pilarek
Projektant wnętrz
wojciechowski krzysztof wizualizacje
Krzysztof Wojciechowski
Wizualizacje architektoniczne

Zatrudnij nas 😉

Projektujemy na

Arcadia Logo
Sketchup Pro Logo
Vray logo
"Generalnie praca włożona w projektowanie wnętrza Naszego domu, była jak z innego wymiaru."
Zadzwoń do nas

693-628-231

Adres Abrys

ul. Źródlana 6/11
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]