Fraud Blocker
wykonywanie projektu na odległość, zdalnie czyli

projektowanie wnętrz online

Są sytuacje, kiedy nie możemy spotykać się na budowie z projektantem, nie możemy bywać w sklepach czy rozmawiać z wykonawcami. Jest wiele przyczyn jak choćby taka, że nie mieszkamy w miejscu prowadzenia remontu, budowy. Albo kiedy – jak w tej chwili – występują trudności czy przeszkody w swobodnym poruszaniu się. Wtedy właśnie z pomocą przychodzi usługa projektowania wnętrz online. Jakkolwiek by jej nie nazywać, chodzi o wykonanie projektu bez bezpośredniego kontaktu.

Czym jest projektowanie wnętrz online ?

Projektowanie, aranżacja online, bądź na odległość to normalna usługa projektowa. Różnica polega na formie kontaktu. Może to być telefon, email czy jakakolwiek inna, możliwa platforma. Kwestia uzgodnienia. Z doświadczenia wiemy, że z powodzeniem udaje się projektować wnętrza zdalnie, a efekt końcowy kompletnie nie odbiega od tego, kiedy działamy klasycznie.
Zatem wykonanie projektu wnętrza, doprowadzenie do realizacji wizji, wykonania remontu domu, mieszkania (stworzenie odpowiednich list zakupowych czy wytycznych dla wykonawców) jest możliwe dzięki komunikacji online.

Do kogo kierujemy usługę zdalnego projektu, na odległość ?

Każdy kto musi remontować, wykończyć mieszkanie, dom, a nie może osobiście szukać odpowiednich produktów. Każdy kto nabył mieszkanie, dom i musi je urządzić, zaprojektować, aby rozpocząć prace wykończeniowe, a z uwagi na zaistniałą sytuację, ma ograniczoną mobilność. Każdy kto nie może wyjść z domu, a chce wykonać projekt wnętrza – może skorzystać na naszego doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowana_y współpracą online w sprawie swojego projektu wnętrza – sprawdź nasze możliwości i propozycje. Kliknij w link do oferty – projektowanie online z Abrys.

Jak przebiega współpraca ?

Przebieg działań jest jak zawsze zależny od samego celu projektu, jego wielkości, skomplikowania.Kluczowe jest tutaj założenie braku kontaktu bezpośredniego. Poniższe punkty przybliżają jedynie zarys współpracy online.

Rozmowa, oczekiwania

Przeważnie telefoniczna. Rozmawiamy o potrzebach, oczekiwaniach, wytycznych. Budżecie i terminach. Robimy notatki. Wysyłamy podsumowanie rozmowy mailem do potwierdzenia lub uzupełnienia i zaczynamy działać.

Pomiar

Prosimy o przesłanie rzutów, skanów projektu, zdjęć. Na ich podstawie wykonujemy koncepcję lub kilka w zależności od ustaleń. Dokonujemy wyboru ,wskazujemy kierunki działań.

Funkcja i styl, model 3d

Przesyłamy pomysły, kolorystykę i wybrane elementy wraz z dobranymi materiałami, cenami. Dokonujemy korekt.

Wizualizacja

Pokazujemy efekt poprzednich działań czyli fotorealistyczną wizualizację projektu. Online. Czasami dzięki nim dopracowujemy szczegóły.

Domykanie projektu

Na podstawie wcześniejszych etapów i poprawek tworzymy rysunki wykonawcze, listę zakupów (wraz z adresami) i wszystko to co niezbędne do stworzenia projektu.

Nadzór, zakupy

Pomagamy w zamówieniach internetowych, zakupach on line i kontaktujemy się w Twoim imieniu ze sprzedawcami. Przygotowujemy wytyczne dla wykonawców i rozwiązujemy z nimi problemy na budowach - telefonicznie ale jak trzeba przyjeżdżamy.

projekty na odległość

Dlaczego online
z Abrys ?

planowanie wnętrz

Niższe koszty

Podstawowa korzyść, wynikająca z wyboru projektu online. To nie wynika tylko z faktu, że nie jeździmy na budowę 😉

projektowanie wnętrz Poznań ikona

Oszczędzanie czasu

Lepsze wykorzystanie czasu, każda ze stron w dogodnym momencie skupia się na swoich zadaniach.

biuro projektowania wnętrz

Wygoda

Otrzymujesz to co chcesz bez wychodzenia z domu. Wszystko załatwiasz w dowolny, wygodnym dla ciebie sposób.

Kto wykona dla Ciebie projekt ?

Pomimo tego, że projekt będzie realizowany online, warto wiedzieć kto za tym stoi 😉

Projektujemy wnętrza

nieprzerwanie od 2005 roku.

Wiemy, że praca architekta to nie tylko projektowanie samego wnętrza. To co i tak robimy najczęściej to planowanie całości prac, a nierzadko również ich nadzorowanie.
Techniczne wykształcenie zawsze przydaje się w sprawach związanych z “budową”. Warto wtedy nas mieć przy sobie 😉

Projektantki wnętrz Agnieszki Wojciechowska i Nadolińska-Pilarek

Z naszego wsparcia i doświadczenia skorzystało już wiele osób, firm. Niektóre z nich, udało nam się poprosić o krótką relację ze współpracy. Sprawdź poniżej.

Co mówią

nasi klienci

na temat współpracy z nami

cytat z referencji Abrys
Projekt online kamienicy "... była gotowa na rozmowy telefoniczne w godzinach nocnych ( różnica stref czasowych - na stałe mieszkam w Kanadzie ), realizowała nietypowe pomysły, które wymagały przeniesienia standardów kanadyjskich na polskie realia."
" Bardzo dziękujemy za wykonaną pracę, łazienki piękne bardzo nam się podobają"
" pierwszy projekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wpisał się w mój gust i moje wymagania w 100% (..) Efekt jest spójny, designerski, ale przy tym pełen ciepła. Każdy kto nas odwiedza potwierdza, że jest efekt wow"
projektowanie wnętrz dla Abrys z Poznania
Marta i Grzegorz

Kiedy ludzie nas zatrudniają, wydają się chcieć to zrobić ponownie !
Sprawdź inne komentarze – opinie o Abrys

Kilka przykładowych projektów online

Co otrzymujesz w ramach współpracy ?

Jaki jest odpowiedni moment na kontakt ?

Zawsze lepiej wcześniej niż później, ale z grubsza sytuacje są dwie.

Pierwsza gdy chcemy zrobić remont, odświeżyć czy dokonać zmiany w naszym domu czy mieszkaniu. Wtedy decyzja w większości zależy od “potrzeby chwili”. Tu oczywiście też warto mieć na uwadze, że spokojniej jest najpierw omówić sprawy związane z remontem niż robić to już w jego trakcie.

Druga tyczy się powstających lub dopiero co powstałych domów, mieszkań. Wtedy im szybciej tym lepiej jest najlepszą radą. Nawet przed odbiorem od dewelopera. Wiele rzeczy można skorygować zanim “dostaniemy klucze”, dzięki temu często unikamy wyburzeń czy zbędnych kosztów. Dobrym pomysłem będzie zatem kontakt sporo przed stawianiem ścian działowych, kładzeniem instalacji, itp.

Skontaktuj się z nami

Architekt wnętrz Agnieszka Wojciechowska

693-628-231

Architekt wnętrz Agnieszka Wojciechowska

Projektant wnętrz Agnieszka Nadolińska Pilarek

601-955-508

Architekt wnętrz Agnieszka Nadolińska-Pilarek

lub

Zapytaj o projekt i wypełnij formularz.

strona abrys podstrona kontakt
Zadzwoń do nas

693-628-231
Architekt wnętrz Agnieszka Wojciechowska

Nasz adres

Abrys
Projektowanie wnętrz
ul. Źródlana 6/11,
Luboń

Nasz e-mail

[email protected]

Scroll to Top