koszty, cennik na

projektowanie łazienki

Łazienka

Łazienka w nowoczesnym wydaniu to miejsce do relaksu. W zależności od indywidualnych preferencji może być też miejscem do czytania, słuchania, masażu czy okazją do korzystania z sauny. Projektowanie łazienki jest też ważne z tego powodu iż, często jest pierwszym pomieszczeniem które wykańczamy w nowym domu, nie można jednak zapominać że będzie to aranżacja”na lata”. Niełatwo bowiem zmienić szybko łazienkę pod względem funkcjonalnym ,a także estetycznym.

ile może kosztować

projekt łazienki ?

Koszt projektu łazienki zależy ściśle od wytycznych czyli tego co chcemy w niej robić, przechowywać, ile będzie z niej korzystać osób.

Opracowanie łazienki to wybór płytek, armatury, sanitariatów – a wybór tych elementów przyprawia o zawrót głowy. Do tego meble, oświetlenie, lustro często pralka i kosz na bieliznę.

Do remontu łazienki warto się dobrze przygotować, także pod kątem koniecznych wydatków w czym także pomagamy.

  • Projekt koncepcyjny

    polegający na wykonaniu rzutu z góry z analiza funkcjonalną ( kilka propozycji do wyboru). Z wybranego rzutu wizualizacje. W tej opcji przekazujemy informację jakie są użyte płytki, sanitariaty oraz baterie. Nie rozrysowujemy w tej wersji każdej ściany w szczegółach, nie opracowujemy mebli i innych rysunków szczegółowych. Jest to wizja z ogólnym opisem. Koszt projektu koncepcyjnego małej łazienki ( np. umywalka, prysznic, toaleta ) – od 500 zł.

  • Projekt kompleksowy

    polegający na wykonaniu oprócz inwentaryzacji, analizy funkcjonalnej i wizualizacji także rysunków szczegółowych oraz wytycznych do zakupów wraz z adresami i ilościami to koszt dla małej łazienki ( np. umywalka, prysznic, toaleta ) od 1000 zł. Ostateczna cena w każdym z wariantów zależy od wielkości łazienki, funkcji a także szczegółowych wytycznych.

a co mówią

nasi klienci ?

cytat z referencji Abrys
"Wybór Agnieszki jako projektanta wnętrz w naszym nowym domu był najlepszą decyzją jaką podjęliśmy. (..) pierwszy projekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wpisał się w mój gust i moje wymagania w 100%"
projektowanie wnętrz dla Abrys z Poznania
Marta i Grzegorz
" Generalnie praca włożona w projektowanie wnętrza Naszego domu była jak z innego wymiaru."
referencja abrys
Beata i Leszek
" Polecam Pracownię Projektową Abrys, jako firmę, która świetnie sprawdziła się w roli projektanta wnętrz i przewodnika po polskich realiach wnętrzarskich."
opinia o abrys.net
Tanya. A. Norman
Pracujemy na
logo archicad
logo sketchup
logo vray
Projektowanie łazienek Poznań

693-628-231
zadzwoń do nas !

Nasz adres

Abrys projektowanie wnętrz
ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

kontakt@abrys.net