Fraud Blocker
Oferta Abrys na

projektowanie łazienki

Komu zlecić projekt

Udać się do salonu czy do projektanta ?

Łazienka może być zwyczajnie praktyczna, ale również reprezentacyjna. W łazience często chcemy być sami, szukamy spokoju i relaksu. W innym momencie chcemy szybko załatwić swoje potrzeby. W Abrys mamy wiedzę i doświadczenie jak balansować pomiędzy stylem, a praktyką. Zobacz co zyskujesz powierzając nam swoją łazienkę.

Sprawdź poniżej zalety projektowania łazienki w Abrys.

1. Nie jesteśmy zobligowani do projektowania łazienki z towarów w salonie czy sklepie. Wybieramy to co chcemy, nie to co jest.

2. Często promocje darmowego zbudowania projektu w salonie, mogą wiązać się z kosztami na późniejszym etapie działań (dziś za darmo mało kto pracuje 😉 ).

3. Techniczne wykształcenie na Politechnice Poznańskiej, gwarantuje poprawność wykonania projektu. Masz pewność, że nic Cię nie zaskoczy, ani pracowników wykończeniowych.

4. Dla nas w Abrys, projektowanie łazienki to nie tylko ustawienie wanny czy umywalki. To również spójność z resztą pomieszczeń w domu czy mieszkaniu.

5. Nasz doświadczenie podpowiada nam, że aranżacja łazienki nie kończy się na rozrysowaniu jej na kartce. Często trzeba wstać od biurka i pojechać “na budowę”. 

6. Mamy swoje ulubione salony ze sprzętem i materiałami do łazienek. Cały czas poznajemy nowe, aby pokazać Ci wszystko co  możliwe na rynku. Abyś miał(a) wybór ;).

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy warto powierzyć nam swoje wnętrza, sprawdź jaki będziesz mieć z tego pożytek. Przejdź do podstrony klikając w link korzyści ze współpracy z Abrys. Poniżej zastanowimy się, ile taki projekt może kosztować. Oczywiście w przybliżeniu.

Przybliżone ceny na

projekt łazienki

Koszt projektu łazienki zależy ściśle od wytycznych czyli tego co chcemy w niej robić, przechowywać, ile będzie z niej korzystać osób.

Opracowanie łazienki to wybór płytek, armatury, sanitariatów – a wybór tych elementów przyprawia o zawrót głowy. Do tego meble, oświetlenie, lustro często pralka i kosz na bieliznę.

Do remontu łazienki warto się dobrze przygotować, także pod kątem koniecznych wydatków w czym także pomagamy.

  • Projekt koncepcyjny

    polegający na wykonaniu rzutu z góry z analiza funkcjonalną ( kilka propozycji do wyboru). Z wybranego rzutu wizualizacje. W tej opcji przekazujemy informację jakie są użyte płytki, sanitariaty oraz baterie. Nie rozrysowujemy w tej wersji każdej ściany w szczegółach, nie opracowujemy mebli i innych rysunków szczegółowych. Jest to wizja z ogólnym opisem. Koszt projektu koncepcyjnego małej łazienki ( np. umywalka, prysznic, toaleta ) – od 500 zł.

  • Projekt kompleksowy

    polegający na wykonaniu oprócz inwentaryzacji, analizy funkcjonalnej i wizualizacji także rysunków szczegółowych oraz wytycznych do zakupów wraz z adresami i ilościami to koszt dla małej łazienki ( np. umywalka, prysznic, toaleta ) od 1000 zł. Ostateczna cena w każdym z wariantów zależy od wielkości łazienki, funkcji a także szczegółowych wytycznych.

Chcesz wiedzieć więcej na temat projektu łazienki ? Daj nam znać, skontaktuj się z nami. Z chęcią poznamy Twoje pomysły.

Płytki Grupa Mo (Cermag)

w łazience Abrys ?

Współpraca z marką Grupa Mo zaowocowała projektem łazienki z wykorzystaniem płytki Solos Forza. Oferta płytek prezentowana na stronie Grupa Mo okraszona jest właśnie naszą aranżacją ;).

projektowanie łazienki Poznań
Solos Forza od Grupa Mo
Słów kilka o Abrys

głos mają nasi klienci

cytat z referencji Abrys
"Wybór Agnieszki jako projektanta wnętrz w naszym nowym domu był najlepszą decyzją jaką podjęliśmy. (..) pierwszy projekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wpisał się w mój gust i moje wymagania w 100%"
projektowanie wnętrz dla Abrys z Poznania
Marta i Grzegorz
" Generalnie praca włożona w projektowanie wnętrza Naszego domu była jak z innego wymiaru."
referencja abrys
Beata i Leszek
" Polecam Pracownię Projektową Abrys, jako firmę, która świetnie sprawdziła się w roli projektanta wnętrz i przewodnika po polskich realiach wnętrzarskich."
opinia o abrys.net
Tanya. A. Norman

Jesteś zainteresowana(y) szerszym zakresem niż projekt łazienki ? Pisz śmiało.

Zerknij na inne projekty

Projektowanie łazienek Poznań

693-628-231
zadzwoń do nas !

Nasz adres

Abrys projektowanie wnętrz
ul. Źródlana 6
62-030 Luboń koło Poznania

Napisz do nas

[email protected]

Scroll to Top